Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rzut-nierzut
#21
Dzieki poobserwuje sie troche bo na mysl o lekarzach to mam ciarki na plecach i tez nie chce z byle czym latac....
Odpowiedz
#22
(15-01-2018, 12:50)Blanka napisał(a): Dzieki poobserwuje sie troche bo na mysl o lekarzach to mam ciarki na plecach i tez nie chce z byle czym latac....

Hej.
Ja byłam dzisiaj u neuro i mam dokładnie taki sam problem. Tylko wewnątrz ciała to ciepło, na zewnątrz noga zimna -
 też tak masz? No wiec zapytałam o to ciepło, powiedziała, że przy SM może być coś takiego. Dodała jednak, że jeżeli to się "rozlewa" na większą część ciała, trwa długo to należy to traktować jako rzut i trzeba wziąść na to sterydy. Ja to ciepło to czuję już długo, min. 2 tygodnie, raz mocniej raz słabiej. W nocy w ogóle tego nie odczuwam, wczoraj przez cały dzień nic nie czułam, dopiero pod wieczór. Też mam problem z szpitalem ale domyslam się , że jak to jeszcze potrwa to będę musiała iść na te sterydy...
Odpowiedz
#23
Hej Kasia Nogi mam tak samo cieple obie. Czuje jakby ktos na jedna noge kierowal cieple powietrze.troche sie rozlalo w gore no i stopa nie czuje temperatury zimnej podłogi, druga czuje normalnie.?no zobaczymy co bedzie dalej za tydz.naiwyzej pojde do neuro.
Odpowiedz
#24
(15-01-2018, 17:46)Blanka napisał(a): Hej Kasia Nogi mam tak samo cieple obie. Czuje jakby ktos  na jedna noge kierowal cieple powietrze.troche sie rozlalo w gore no i stopa nie czuje temperatury zimnej podłogi, druga czuje normalnie.?no zobaczymy co bedzie dalej za tydz.naiwyzej pojde do neuro.
Odpowiedz
#25
Hej, nie wiem co robic czy czekac dalel? Czy isc do neuro a do poradni uck dodzwonic sie nie moge.moze na SOR? Lekarz z oddzialu kiedys mi powiedzial ze jak cos sie bedzie dzialo to mam isc na SOR.Macie jakies pomysły.poradnia dla sm czynna tylko w pon?
Odpowiedz
#26
Jak pójdziesz na sor, to jest powinni ściągnąć neuro z oddziału żeby Cię zbadał, chyba że w szpitalu nie ma oddziału neurologicznego
Odpowiedz
#27
Jest bo to Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdansku i chyba tam wyladuje.pojde tylko do ogolnego po skierowanie chyba .dzieki
Odpowiedz
#28
na sor nie potrzebujesz skierowania
Odpowiedz
#29
Nie idź po skierowanie. Idź prosto na SOR/izbę przyjęć. Ściągną neurologa z oddziału, który Cię zbada. Ale nawet jeśli to rzut, to nie brzmi bardzo poważnie i też chyba nie tyle, żeby walić sterydy na to.
Odpowiedz
#30
(17-01-2018, 13:58)Miriam napisał(a): Nie idź po skierowanie. Idź prosto na SOR/izbę przyjęć. Ściągną neurologa z oddziału, który Cię zbada. Ale nawet jeśli to rzut, to nie brzmi bardzo poważnie i też chyba nie tyle, żeby walić sterydy na to.

No właśnie, ja też mam to gorąco w nogach. I cały czas się biję z myślami czy iść z tym czy jeszcze poczekać, może samo przejdzie. Nie chciałabym na coś co mi nie "przeszkadza" brać sterydów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości