Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ból mięśni
#11
(07-05-2017, 12:37)konkon napisał(a): hej, lekarz dwa tygodnie temu zapisal dla Lucy na bole cymbalta i jest duzo lepiej Uśmiech po wielu miesiacach szukania nareszcie cos ie ruszylo i mozemy zpalac glebszy oddech .)

Super że udało sie znaleźć odpowiedni lek!
Tym bardziej że z tego o czym piszesz(zastosowanie właśnie tego leku) oznacza, że podłoże bólu było złożone. Ale b. dobrze że skutecznie udało się zastosować odpowiedni lek Uśmiech
Pozdrawiam!
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#12
Ja przez ból nie śpię po nocach. Żadne środki przeciwbólowe na mnie nie działają. Niestety to spastyka. Sirdalud odrobinę pomaga, ale budżetu się tak mniej więcej od czerwca z bólem całego ciała. Powoli zaczynam się przyzwyczajać ale to cholernie męczące.

Budzę się oczywiście.
Odpowiedz
#13
Moze zapytaj neuro o ten lek o którym pisał kokon, skoro jest skuteczny, jego Lucy pomógł, może i na Ciebie podziała


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#14
Muszę się zapytać.
Odpowiedz
#15
Witam.
Bóle spastyczne zawsze towarzyszą chorym na SM czy też zależne jest to jakichś czynników?
Pytam bo mało jeszcze wiem o tej chorobie.

Pozdrawiam i zdrówka życzę.
Odpowiedz
#16
Nie zawsze. Mi się to cudo pojawiło tak +/- 16-17 lat od diagnozy.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#17
Ja miałam po silnych rzutach, jeszcze bez leczenia. Teraz zdarza się w gorsze dni
Odpowiedz
#18
Mi się teraz zaczął ból mięśni prawej nogi , czyli 8 lat po diagnozie, a od tej nogi właśnie zaczęła się ''moja przygoda'' z SM . Póki co nie biorę żadnych leków na to, tylko obserwuję . Na pewno rozciąganie mi pomaga zauważyłam . W nocy ta noga też mimowolnie tak jakby skacze, rusza się ...
Odpowiedz
#19
Ja dwa razy dziennie biore 2 kropelki olejku CBD  , mi pomaga
Pozdrawiam!!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości