Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urodynox albo coś na nauropatie
#1
Czy ktoś z Was zetknął się z suplementem o nazwie Urodynox? Jest dostępny bez recepty i podobno pomaga na drętwienia, neuropatie i nerwobóle. To witaminy więc wydaje się bezpieczny. Zastanawiam się czy kupić. A może polecacie coś innego na lekkie objawy czuciowe?
Odpowiedz
#2
Nie znam tego leku ale ze sprawdzonych leków to brałam Neurovit, niestety jest na receptę ale pomogło właśnie na dretwienia i inne objawy czuciowe.
Odpowiedz
#3
Nie ma co się nad tym rozwodzić za dużo i analizować. Neurovit, Urodynox i innego tego typu preparaty to głównie witaminy z grupy B. Różnią się dawkami i dodatkami. Każdy trochę pomoże, ale jakiś cudów nie oczekuj. Uśmiech Piszę to po testach na sobie, bo wiele takich preparatów łykałem.
Odpowiedz
#4
Dla zainteresowanych. Łykam Urydynox już od 3 miesięcy. Po ok 1,5 miesiąca odczułem lekką poprawę objawów czuciowych. Teraz (po 3 miesiącach) poprawa jest naprawdę zauważalna. Pewnie na każdego działa coś innego, ale ja mogę polecić te tabletki.
Odpowiedz
#5
(26-11-2016, 02:53)Piotr napisał(a): Dla zainteresowanych. Łykam Urydynox już od 3 miesięcy. Po ok 1,5 miesiąca odczułem lekką poprawę objawów czuciowych. Teraz (po 3 miesiącach) poprawa jest naprawdę zauważalna. Pewnie na każdego działa coś innego, ale ja mogę polecić te tabletki.
I jak u Ciebie Piotrze? Nadal lykasz urydynox? Mi lekarz przepisał neurovit i chyba tez jest nieźle. Tylko u mnie kiepsko z regularnościa stosowania tych wszystkich pigułek.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości