Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stopień niepełnosprawności - formalności
#71
Hela no niby nie można ale do końca życia raczej nie utrzymamy stanu z teraz - chociaż bardzo bym chciała
Odpowiedz
#72
Zawsze mogę startować do nich po raz kolejnyUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#73
Hela no jasne tylko ich myślenie mnie powala
Odpowiedz
#74
No, strasznie mają pod górkęUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#75
Dziś odebrałam decyzję. Bałam się złożyć wniosek, myślałam, że może niepotrzebnie to robię, nie czuję się przecież niepełnosprawna. Dostałam stopień lekki do 2020, bardzo się z tego cieszę Uśmiech
Odpowiedz
#76
Super Uśmiech
Odpowiedz
#77
Nie musisz się czuć niepełnosprawna, przepisy mówią że masz sm to jesteś i stopień niepełnosprawności się należyUśmiech Czemu nie skorzystaćUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#78
(11-07-2018, 19:26)hela napisał(a): Nie musisz się czuć niepełnosprawna, przepisy mówią że masz sm to jesteś i stopień niepełnosprawności się należyUśmiech Czemu nie skorzystaćUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No dokladnie, całe szczęście przestalam tak myśleć i sie udalo. A może mi sie przydac orzeczenie na studiach Uśmiech
Odpowiedz
#79
A czy ktos orzekal sie w zusie i dostal stopien?

Ja mam na orzecznictwie z pcpr umiarkowany ciekawe jaki i czy wogole przyznalby mi zus

Ponoc przepisy maja sie zmienic i ma byc 1 organ orzekajacy
Odpowiedz
#80
Dzisiaj miałam komisję, najpierw spotkanie z doradcą zawodowym, pozniej lekarz, pani doktor neurolog nawet mnie nie zbadala, jak skladalam papiery to nie mialam wyników od kardiologa (mam małą wade serca-niedomykalnosc zastawki mitralnej) i panie w sekretariacie powiedziały zebym miala je przy sobie jak przyjde na komisje a pani doktor powiedziała ze tego nie chce, nie zdazylam schowac a ona do mnie "do widzenia" i tyle, ogólnie zadala tylko kilka pytan, popatrzyla w papiery cos tam wypisala a wygladala tak jakby siedziala tam za kare. Jestem ciekawa decyzji, ale podejrzewam ze dostane stopien lekki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości