Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stopień niepełnosprawności - formalności
#11
Karta parkingowa należy się tylko przy stopniu umiarkowanym i znacznym oraz jeśli lekarz orzecznik zaznaczy odpowiedni "kwadracik" w formularzu dotyczący problemów z poruszaniem się. A decyzja taka jest bardzo subiektywna i zależy od lekarza.
Odpowiedz
#12
Chris napisz proszę jak tam u Ciebie po komisji, ja jutro mam się stawić i lekko się stresuje
Odpowiedz
#13
Już dawno zapomniałem o komisji. Uśmiech Byłem w maju, przyznano mi umiarkowany stopień niepełnosprawności. Pisałem już o tym w innym wątku. Okazało się, że ta cała komisja to nic strasznego. Badanie przez lekarza (takie bardzo podstawowe - odruchy, chodzenie, równowaga), do tego krótka rozmowa. Było nawet miło. Decyzja nie była wydana tego samego dnia, ale nie czekałem długo. Daj znać jak Tobie poszło. Uśmiech
Odpowiedz
#14
Czyli rozumiem mij neuro wystawia mi zaswiadczenie ide z nim do Mopsu lub gopsu skladam wniosek plus to zaswiadczenie i czekam az komisja wezwie tak?
Odpowiedz
#15
Wniosek wydrukowałam, wypelnilam, zaswiadczenie dałam lekarzowi- wypełnił je od razu i zawiozłam do powiatowego zespolu ds orzekania o niepełnosprawności. Czekam teraz na wezwanie na komisje. Pani ktora przyjmowała dok powiedziała, że na komisje czeka sie ponad miesiąc.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#16
Bubka jeszcze raz. Jakie zaswiadczenie dalas lekarzowi? Napisz jak krok po kroku sie to zaatwia prosze
Odpowiedz
#17
Nie moze sie czekać ponad miesiąc bo oni maja termin miesiąc na reakcjęUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#18
Wniosek pobrałam z Internetu i tam byly 2 strony które powinien wypełnić lekarz. Ogólnie byly 4 strony. 2 wypelnilam i 2 wypełnił lekarz. Pani powiedziała " na dzień dzisiejszy (13.02) z tego co sie dowiedziałam na komisje się czeka ponad miesiąc ". Takie były jej słowa.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#19
Tez sciagnelam. Tylko nie wiem co zaznaczyc jaki mam cel skladajac wniosek. Nie finansowy nie potrzbuje sprzetu do rehabilitacji. Nie bardzo wiem co zaznaczyc. Mi chodzi o to zeby w pracy miec latwiej. No i czesto pracodawcy szukaja kogos z orzeczeniem. Jak to u was wygladalo?
Odpowiedz
#20
Ja zaznaczyłam 1, 4,6,7,8 i 12 kwadracik
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości