Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stopień niepełnosprawności - formalności
#21
(09-03-2018, 19:06)Bubka napisał(a): Wniosek pobrałam z Internetu i tam byly 2 strony które powinien wypełnić lekarz. Ogólnie byly 4 strony. 2 wypelnilam i 2 wypełnił lekarz. Pani powiedziała " na dzień dzisiejszy (13.02) z tego co sie dowiedziałam na komisje się czeka ponad miesiąc ". Takie były jej słowa.

Jak pójdziesz dostaniesz papier z datą wsteczną do podpisu, ja tak miałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#22
Aha a to nawet nie wiedziałam.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#23
I 12? Tam jest 11 celi wymienionych tylko
Odpowiedz
#24
Ja miałam 12.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#25
Co było w 12?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#26
Korzystanie z innych ulg i uprawnień

Chcialam dodać zdj, ale jest za duże. Kombinuję żeby cos zmienić ale się nie udaje
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#27
Na tym druku co teraz jest w necie jest 11, ile ja miałam to nie pamietam w ogóle


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#28
To na pewno się coś zmieniło. Może ja pobralam jakaś starszą wersję. Najważniejsze że zostało przyjęte.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#29
Ja złożyłam wniosek w środę, ale był problem bo mój neuro zapomniał podbić pieczątką pierwszą stronę zaświadczenia, a ja nie zauważyłam, i musiałam lecieć do lek rodzinnej żeby to uzupełniła. Na początku byłam u niej i nie była zbyt chętna, by mi wypełnić to zaświadczenie, mimo że mogłaby.. a i tak w końcu wypełniła , hahaha. Duży uśmiech Duży uśmiech Teraz czekam na telefon, kiedy komisja.. Oczko
Odpowiedz
#30
Mi wypełnił rodzinny, na podstawie zaświadczenia od neuro, całkiem chętnie to zrobił, w ogóle fajny lekarz, recepty, skierowania nie widzi problemu, podejrzewam że jestem jego najciekawszym przypadkiem Oczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości