Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stopień niepełnosprawności - formalności
Wiedziała bo na zaświadczeniu było napisane. Także nie spodziewam się że mi zmienią
Odpowiedz
Przyznam, że u mnie to przynajmniej z SM dali stopień umiarkowany. Z tym, że na jaki okres to u mnie jakoś krótko. No ale cóż. Badanie to też nie moża nazwać badaniem bo lekarz to tylko w papiery patrzy.
Odpowiedz
Mnie jak zbadała lekarka na komisji to sama bym to lepiej zrobiła, nawet nie próbowała stwarzać pozorów badania


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Dziś przyszło pismo że będzie dodatkowy termin badań bo muszą poszerzyć
Odpowiedz
No popatrz, ktoś tam jednak wykona realną pracęUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Najbardziej mi się chciało śmiać z pisma, bo było napisane że po badaniach i analizie dokumentów. No nic czekam. A w pon kolejny ortopeda więc poproszę o kciuki żeby udało się szybciej termin ustalić

Na zabieg kolana
Odpowiedz
KciukiOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
A proszę mi powiedzieć bo też będę składać taki wniosek czy prócz tego że wzięłam ta kartkę z mopsu i wypełni to mój lekarz to jakie potrzebuje jeszcze dołączyć papiery bo mam tylko wypis że szpitala i płytki z RM?
Odpowiedz
Kiedy pierwszy raz składałam dokumenty zaraz po diagnozie - też miałam tylko wypis ze szpitala. Nie było z tym problemu.
Oczywiście jeśli możesz uzyskać dodatkowe dokumenty, w których są jakieś istotne informacje nt. Twojego stanu zdrowia - warto to zrobić. Np. kserokopię karty z poradni SM/neurologicznej (lub z innych poradni specjalistycznych, jeśli się w jakichś leczysz).
Odpowiedz
Mi teraz kazali dołączyć wszystkie wypisy ze szpitala i odpisy kartotek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości