Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wynik rezonansu
#11
(22-04-2021, 05:18)ewaewa07 napisał(a):
(21-04-2021, 21:31)Kisieliciastka napisał(a): Ja majac rozsiane zmiany demienilizacyjne zostałam odesłana na oddział neurologiczny do dalszej diagnostyki (jak punkcja lędźwiowa).
I coś wykazały dalsze badania?


No u mnie potwierdziło się SM. Idź do innego neurologa, może jakaś poradnia przyszpitalna. Zbadaj się do końca, nie zostawiaj tak tego bez diagnozy. Powodzenia Uśmiech
Odpowiedz
#12
(22-04-2021, 07:21)ewaewa07 napisał(a): Szczerze mówiąc szyszynką się wcale nie przejmuję, bardziej przerażają mnie te ogniska deminalizacyjne, bo to one się powiększyły, a torbiel neurolog powiedział mi, że jest niegroźna jak byłam w zeszłym roku. A teraz boję się iść.

To wciąż mało wiem, ale czytałam że często torbiel szyszynki właśnie odpowiada za bóle głowy, przez które skierowano cię na RMI.

Nie ma co się bać, trzeba działać. Masz do wyboru leczenie farmakologiczne albo alternatywy (np. protokół Coimbry).
Odpowiedz
#13
Zapisałam się, 5 maja mam wizytę.
Odpowiedz
#14
(22-04-2021, 07:50)Kisieliciastka napisał(a):
(22-04-2021, 05:18)ewaewa07 napisał(a):
(21-04-2021, 21:31)Kisieliciastka napisał(a): Ja majac rozsiane zmiany demienilizacyjne zostałam odesłana na oddział neurologiczny do dalszej diagnostyki (jak punkcja lędźwiowa).
I coś wykazały dalsze badania?


No u mnie potwierdziło się SM. Idź do innego neurologa, może jakaś poradnia przyszpitalna. Zbadaj się do końca, nie zostawiaj tak tego bez diagnozy. Powodzenia Uśmiech
Polecam przestać jeść gluten i unikać laktozy. Tona następnym rezonansie będzie zero plag. ☺️ Ja tak mam
Odpowiedz
#15
(29-04-2021, 09:19)e-smka napisał(a): I najlepiej zamiast brania leków uprawiaj dzikie tańce wokół ogniska!
Można jeszcze żywić się energią słoneczną, jak pewien polski piosenkarz  Duży uśmiech
Odpowiedz
#16
Mi się zdaje, że neurolog powie, że nadal nic nie widzi bo nie mam objawów neurologicznych jakiś tam silnych, owszem, od jakiegoś czasu często mam zawroty głowy, ale nie takie, żebym się przewracała, po prostu tylko mi się kręci i mrowią mnie palce u stóp, ale też to czuję tylko jak leżę i nie jest to ciągłe, jest czas, że przez parę dni pod rząd to czuję a potem np dwa tygodnie nic.
Odpowiedz
#17
(27-04-2021, 17:26)Front Agnieszka napisał(a):
(22-04-2021, 07:50)Kisieliciastka napisał(a):
(22-04-2021, 05:18)ewaewa07 napisał(a):
(21-04-2021, 21:31)Kisieliciastka napisał(a): Ja majac rozsiane zmiany demienilizacyjne zostałam odesłana na oddział neurologiczny do dalszej diagnostyki (jak punkcja lędźwiowa).
I coś wykazały dalsze badania?


No u mnie potwierdziło się SM. Idź do innego neurologa, może jakaś poradnia przyszpitalna. Zbadaj się do końca, nie zostawiaj tak tego bez diagnozy. Powodzenia Uśmiech
Polecam przestać jeść gluten i unikać laktozy. Tona następnym rezonansie będzie zero plag. ☺️ Ja tak mam

Przecież to nie jest wina glutenu i laktozy, to wina Tuska i zmiany biegunów Ziemi, trzeba ukryć się w kopalni bądź w górach, to ponoć najbezpieczniejsze miejsca Szczerbol xD
Odpowiedz
#18
hahaha dobrze, że pracuje na kopalni to znajdę sobie jakąś jaskinie Uśmiech Ewaewa, pójdziesz do neurologa to się dowiesz co i jak. Nie możemy podchodzić do tego, że MI SIĘ ZDAJE... ja mogę też tak powiedzieć, zdaję mi się że jestem szczupła laską a tak naprawdę szczupła nie jestem.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#19
Jestem po wizycie. Neurolog powiedział że obraz rezonansu jest jak u osoby z SM. zbadał mnie. Odruchy mam w normie. Mówiłam o mrowieniach które były początkowo w palcach u stóp potem przeszły na całe stopy i czasem czuje jakby mi ktoś delikatnie igielki wbijal a czasem jeden silny ból jakby za żyle pociągnął. I że mam zawroty głowy ale nie są silne nie przewracam sie. Powiedział że w Polsce SM diagnozuje się po rzucie i żebym zrobiła sobie jeszcze wyniki na bolerioze. Co Wy o tym sądzicie?
Odpowiedz
#20
? Pomożecie? Co mam dalej robić. Iść do innego neurologa? Ten mi powiedział że zmiany deminalizacyjne same w sobie się nie powiększają że to błąd pomiaru(robiłam w tym samym miejscu)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości