Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy to już może być rzut?
#1
Dzień dobry [Obrazek: smile.gif]
Piszę bo już zaczynam się martwić...
Dwa dni temu moja lewa brew zaczeła drgać.... od wczorajszego wieczoru czuję cierpnięcie  lewego polika, bardziej przy ustach. Boli mnie też głowa po tej stronie, nie ciągle bardziej to kłujący, chwilowy ból. Pojawia się po próbach uśmiechu, czy unoszenia brwii.
Trochę panikuję, moja lewa brew i powieka wysiadły na chwilę przed PGZNW. Faktem jest, że również dwa dni temu dostałam okres, ale jeszcze nie odczuwałam takich zmian przy nim. Mimika działa prawidłowo, lecz gdy tylko się uśmiecham czuję mrowienie. Nie wiem czy to minie, czy czekać na więcej
Odpowiedz
#2
Na pewno nie czekać tylko zgłosić się do lekarza.
Odpowiedz
#3
(18-03-2021, 16:35)Jazzy napisał(a): Dzień dobry [Obrazek: smile.gif]
Piszę bo już zaczynam się martwić...
Dwa dni temu moja lewa brew zaczeła drgać.... od wczorajszego wieczoru czuję cierpnięcie  lewego polika, bardziej przy ustach. Boli mnie też głowa po tej stronie, nie ciągle bardziej to kłujący, chwilowy ból. Pojawia się po próbach uśmiechu, czy unoszenia brwii.
Trochę panikuję, moja lewa brew i powieka wysiadły na chwilę przed PGZNW. Faktem jest, że również dwa dni temu dostałam okres, ale jeszcze nie odczuwałam takich zmian przy nim. Mimika działa prawidłowo, lecz gdy tylko się uśmiecham czuję mrowienie. Nie wiem czy to minie, czy czekać na więcej
 
Najlepiej skontaktuj się ze swoim lekarzem, bo jak to rzut to szkoda czekać . Ja miałam osłabienie ręki, kupiłam Neurovit i czekałam że się poprawi . Głupia byłam bo czekałam chyba na cud . Na ostatniej wizycie powiedziałam o tym lekarzowi i stwierdził że powinnam go poinformować że tak się dzieje bo należało podać sterydy. Teraz gdy coś dłużej robię to ręce zaraz mi słabną a podawać teraz sterydy to bezsensowne  Smutny . Tak więc nie czekaj tylko dzwoń do swojego lekarza .
Odpowiedz
#4
I przy każdym objawie sterydy? W naszej psychice niemal wszystko może wydać się objawem. Sam nie wiem czy rzut można zdiagnozować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości