Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proszę o ocenę czy to SM?
#31
Sorry, ale Ty masz cos z przezutkami nie teges. Piszesz, pytasz i w ogóle nie czytasz co piszemy i w ogóle nie rozumiem po co zawracasz ludziom głowę. Juz kilka razy dostałeś odpowiedź że w odcinku lędzwiowym nie ma rdzenia więc jak mogłeś miec tam jakiekolwiek zmiany demielizacyjne? Wkrecasz sobie sm i latasz od lekarza do lekarza, od badania do badania, wyniki i lekarze zaprzeczają a Ty dalej swoje jak zdarta płyta. Porobiles badania na tezyczke jak Ci tu ktoś doradzał? Nikt I nic, żadne badania nie są w stanie wykluczyć u nikogo że za rok, dwa, osiem miesięcy nie dostanie sm, raka bądź udaru. Nikt tu nie ma szklanej kuli, 22 letni facet powinien zdawać sobie z tego sprawę.
Poszukaj psychologa / psychiatry i zdecydowanie odpuść sobie wujka googla bo ewidentnie Ci nie służy.
Odpowiedz
#32
Kangur - i będziesz tak co miesiąc latał na mri? A wiesz, że podawanie kontrastu może spowodować skutki uboczne? Człowieku, czy Ty w ogóle zajmujesz się czymś innym oprócz wynajdywania sobie chorób? Nic dziwnego, że się źle czujesz, bo żyjesz w permanentnym stresie i psycha Ci siadła. Że tak spytam z ciekawości - skąd Ci w ogóle przyszło do głowy, że masz sm?
Odpowiedz
#33
Po prostu zaczełem szukac przyczyny swoich objawow. Obecnie najwiekszy probpem z pecherzem bardzo mocno wpisuje sie w wasze historie opisywane ma grupie dodatkowo wygląda to na pecherz nadaktywny/neurogenny a to juz jest objaw jakiejs choroby w organizmie sam pecherz nadaktywny nie jest osobnym stanem choroby tylko jakas inna go powoduje. I stresuje mnie fakt ze moze i mam zapalenie ale bez bolu? Czegokolwiek? Wyglada to jak problemy neurologiczne
Odpowiedz
#34
(08-04-2021, 18:06)JMonika79 napisał(a): Sorry, ale Ty masz cos z przezutkami nie teges. Piszesz, pytasz i w ogóle nie czytasz co piszemy i w ogóle nie rozumiem po co zawracasz ludziom głowę.  Juz kilka razy dostałeś odpowiedź że w odcinku lędzwiowym nie ma rdzenia więc jak mogłeś miec tam jakiekolwiek zmiany demielizacyjne? Wkrecasz sobie sm i latasz od lekarza do lekarza, od badania do badania,  wyniki i lekarze zaprzeczają a Ty dalej swoje jak zdarta płyta.  Porobiles badania na tezyczke jak Ci tu ktoś doradzał?  Nikt I nic, żadne badania nie są w stanie wykluczyć u nikogo że za rok, dwa, osiem miesięcy nie dostanie sm, raka bądź udaru. Nikt tu nie ma szklanej kuli, 22 letni facet powinien zdawać sobie z tego sprawę. 
Poszukaj psychologa / psychiatry i zdecydowanie odpuść sobie wujka googla bo ewidentnie Ci nie służy.



Badań na tezyczke nie zrobiłem jeszcze bo jakim cudem tezyczka moze powodowac moje problemy z pecherzem
Odpowiedz
#35
No cóż, nic innego Ci nie pozostaje jak zbadać pecherz. Masz pełną paletę badań do wyboru. Mozesz zrobić usg pecherza, nerek i badanie urodynamiczne, posiew czy moze masz w moczu jakies bakterie. Mozesz zrobić tez OB lub CPR i sprawdzić czy masz jakis stan zapalny itede. Nie wmawiaj sobie kolejnych neurologicznych zaburzeń. Oddawanie moczu 10 x na dzien nie wydaje mi sie jakim wielkim zaburzeniem. Sama smigam więcej razy.
Odpowiedz
#36
Przebadaj dokładnie pęcherz i układ moczowy, a nie skupiaj się na układzie nerwowym i nie szukaj sm.
Problemom z układem moczowym nie zawsze towarzyszą inne choroby, np. neurologiczne.
Odpowiedz
#37
No chyba zaczyna sie problem bo badania moczu wykluczają zapalenie pecherza
Odpowiedz
#38
A nie wpadłeś na to, żeby pójść do specjalisty urologa i zapytać, co masz robić, zamiast przekopywać internet, sam sobie ordynować badania (swoją drogą podziwiam zasobność, żeby fundować sobie tyle niepotrzebnych rezonansów) i diagnozować się na forum chorych na SM, którego nie masz?
My nie jesteśmy lekarzami, nie znamy się na przyczynach zaburzeń pęcherza. Jesteśmy tu, by wspierać się w chorobie SM. Ty nie jesteś na nią chory.
Odpowiedz
#39
(09-04-2021, 19:01)Kangur1900 napisał(a): No chyba zaczyna sie problem bo badania moczu wykluczają zapalenie pecherza
Nie wierzę w to co napisałeś...masz problem, bo nie masz zapalenia pęcherza? Rozumiem, że jak nareszcie udowodnisz sam sobie, że jesteś na coś chory to będziesz szczęśliwy. Brak mi słów.
Odpowiedz
#40
Raczej chodzi mi o to ze skoro przyczyna moich dolegliwosci nie jest proste zapalenie to przyczyna moze byc gorsza
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości