Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SM w telewizji
#11
(19-02-2021, 01:59)Jazzy napisał(a): Jak dobrze tu pisać o czymś, o czym nie mówi się w domu Uśmiech
O czym nie mówi się w domu? O TV czy SM?
Odpowiedz
#12
(18-02-2021, 08:30)Bubka napisał(a): Jazzy, ale to tak jest. Ja na początku w głowie miałam tylko SM, to nagle wszędzie była mowa o tym. Dziwnym trafem w necie jakieś info się pojawiło, a to w gazecie jakiś artykuł.
Ja miałem tak samo na początku choroby: plakaty, bilbordy na ulicach czy autobusach oraz te okropne reklamy sm-walcz o siebie. Moim skromnym zdaniem bardziej przerażały niż motywowały.
Odpowiedz
#13
(19-02-2021, 15:14)yasmina napisał(a):
(19-02-2021, 01:59)Jazzy napisał(a): Jak dobrze tu pisać o czymś, o czym nie mówi się w domu Uśmiech
O czym nie mówi się w domu? O TV czy SM?
O tym, że SM w TV mnie wkurza.
Ogólnie nie lubię o SM rozmawiać, bo sama nie wiem co mówić. 
Za to lubię czytać tu na forum, jest to jedyne miejsce,  gdzie choroba mnie nie wkurza.
Odpowiedz
#14
Na mnie bardzo dobrze działa czytanie forum, jestem wśród swoich i co bym nie napisała zostanę zrozumiana. Chociaż moi najbliżsi znajomi wiedzą i nie zadają głupich pytań w stylu " no co ty, nie przejdziesz takiej odległości?". Po prostu wiedzą, jak mówię, że nie idę, to nie pytają dlaczego. Jazzy, ja nie rozmawiam o sm, bo co byś nie powiedziała to dla innych to kosmos. Nie chcę ich stresować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości