Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ból głowy i inne odczucia
#1
Cześć,

tydzień temu dopadł mnie silny ból głowy, nasilił się po schyleniu a później nasilał się w pozycji leżącej do tego stopnia że najlepiej mi było stojąc.
Po tym incydencie zacząłem odczuwać głowę, nie jest to taki typowy ból mogę to opisać jako uczucie otępienia lub zaczynania się bólu.
Wczoraj poczułem osłabienie nogi, lekkie zawroty, odrętwiały najmniejszy palec u jednej ręki, oraz ból szyi. Nigdzie się z tym nie udałem. Dziś po nocy nieco przeszło, a może byłem tak zajęty pracą że nie zwracałem uwagi. W każdym razie teraz czuję się gorzej nić w ciągu dnia.

Zastanawiam się i to pytanie do Was czy powinienem to potraktować jako rzut i pojawić się z tym tematem gdzieś?
Jeśli tak to gdzie? dowolny szpital, neurolog prywatnie np. Luxmed, czy lekarz od programu?

Czy myślicie że może to nie być rzut tylko jakiś efekt bólu szyi? Aczkolwiek w rezonansie była uwidoczniona zmiana w odcinku szyjnym.

Jeszcze tego nie rozpoznaje.... z czym powinienem lecieć a z czym nie...

Dzięki za info. Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Ból głowy to chyba nie rzut. Może to od ciśnienia? albo od pleców?
Odpowiedz
#3
Może nie leć nigdzie tylko zadzwoń do lekarza z programu i spytaj.
 Wyglada mi to na jakieś problemy z kręgosłupem szyjnym.  Ale może coś Ci się tam napielo i dlatego. Ja mam dosc często bóle głowy silne i kark napięty. Bardzo pomaga terapia spustowa.  Czyli naciskasz tam gdzie największe napięcia nawet sam.
Odpowiedz
#4
Ja po iniekcji mam podobnie. Herbaty powiadają,że to nie woda jednak picie wody ciągle by zlikwidować ból głowy ,wiadomo wiązać się będzie z ciągłym odwiedzaniem,szukaniem toalety. Jednak woda, masaż napięciowy usówa ból głowy u mnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości