Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezonans.
Hej, czy po potwierdzonej diagnozie a podczas rzutow kiedy pojawiacie sie na SORach z objawiami, każdorazowo wykanywany jest rezonans?  Jak ogolnie wyglada i przebiega taka wizyta?
Odpowiedz
Cześć. Ja najpierw kontaktowalam się z lekarzem, on dawał mi skierowanie do szpitala jak była taka potrzeba i wtedy jechalam. Podczas rzutu nigdy nie miałam robionego rezonansu, podawali mi tylko 5 kroplowek i do domu. Rezonans miałam robiony z programu tak jak wypadałoby termin. W moim przypadku jest to styczeń.
"Nigdy nie jest za późno, by stać się tym, kim chcemy być."
George Eliot
Odpowiedz
(07-12-2020, 19:47)Bubka napisał(a): Cześć. Ja najpierw kontaktowalam się z lekarzem, on dawał mi skierowanie do szpitala jak była taka potrzeba i wtedy jechalam. Podczas rzutu nigdy nie miałam robionego rezonansu, podawali mi tylko 5 kroplowek i do domu. Rezonans miałam robiony z programu tak jak wypadałoby termin. W moim przypadku jest to styczeń.
Kontaktowalas sie z lekarzem prowadzącym program lekowy czy z rodzinnym?
Odpowiedz
Teraz jak bylam w październiku to akurat miałam odbiór leków ale powiedział mi że jak nie przejdzie przez 2 dni to mam iść do rodzinnego bo do mojego to trzeba było długo czekac
"Nigdy nie jest za późno, by stać się tym, kim chcemy być."
George Eliot
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości