Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezonans.
#1
Hej, czy po potwierdzonej diagnozie a podczas rzutow kiedy pojawiacie sie na SORach z objawiami, każdorazowo wykanywany jest rezonans?  Jak ogolnie wyglada i przebiega taka wizyta?
Odpowiedz
#2
Cześć. Ja najpierw kontaktowalam się z lekarzem, on dawał mi skierowanie do szpitala jak była taka potrzeba i wtedy jechalam. Podczas rzutu nigdy nie miałam robionego rezonansu, podawali mi tylko 5 kroplowek i do domu. Rezonans miałam robiony z programu tak jak wypadałoby termin. W moim przypadku jest to styczeń.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#3
(07-12-2020, 19:47)Bubka napisał(a): Cześć. Ja najpierw kontaktowalam się z lekarzem, on dawał mi skierowanie do szpitala jak była taka potrzeba i wtedy jechalam. Podczas rzutu nigdy nie miałam robionego rezonansu, podawali mi tylko 5 kroplowek i do domu. Rezonans miałam robiony z programu tak jak wypadałoby termin. W moim przypadku jest to styczeń.
Kontaktowalas sie z lekarzem prowadzącym program lekowy czy z rodzinnym?
Odpowiedz
#4
Teraz jak bylam w październiku to akurat miałam odbiór leków ale powiedział mi że jak nie przejdzie przez 2 dni to mam iść do rodzinnego bo do mojego to trzeba było długo czekac
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości