Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy czyste mri wyklucza ms?
#61
Mam podobnie
Odpowiedz
#62
Chce powiedzieć że mam czysty rezonans glowy i rdzenia, szyjny i piersiowy. Więc myślę że sm mogę wykluczyć. Czy czuję się lepiej? Cieszę się z wyników mri których się bałam (wyszła wypuklina w odc piersiowym uciskajsca na worek oponowy i modelująca rdzen). Fizycznie? Raz lepiej, raz gorzej. Zacznę szukać przyczyny tż. Biorę escitil i rozmawiamy z psychologiem. Chcę wam bardzo podziękować za udzielone mi odpowiedzi i porady. Będę walczyc o siebie i swoje zdrowie.
Odpowiedz
#63
Powodzenia.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#64
Czysty rezonans to marzenie wielu z nas. Musisz odzyskać kontrolę nad swoim życiem i nie dać sobą rządzić strachowi. Bardzo sie cieszę,
że wyniki są dobre. Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#65
(23-01-2021, 14:04)Patrahime napisał(a): Chce powiedzieć że mam czysty rezonans glowy i rdzenia, szyjny i piersiowy. Więc myślę że sm mogę wykluczyć. Czy czuję się lepiej?  Cieszę się z wyników mri których się bałam (wyszła wypuklina w odc piersiowym uciskajsca na worek oponowy i modelująca rdzen). Fizycznie? Raz lepiej, raz gorzej. Zacznę szukać przyczyny tż. Biorę escitil i rozmawiamy z psychologiem. Chcę wam bardzo  podziękować za udzielone mi odpowiedzi i porady. Będę walczyc o siebie i swoje zdrowie.
Bardzo się cieszę Patrahime, że nareszcie czytam Twój post, w którym jest jakaś radość i nadzieja. Trzymaj się, walcz o siebie, powodzenia Serce
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości