Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Objawy SM - nikt mi nie wierzy
#11
(05-11-2020, 20:28)gregory napisał(a): [quote pid='36328' dateline='1604600382']

Zrób koniecznie chociaż test Western blot w klasie igg i igm. Ja mam 10 zmian w głowie, co prawda drobnych i wynik igg wyszedł graniczny, a kleszcza miałam 10 lat temu i wcale nie miałam rumienia. Leczono mnie psychiatrycznie a okazało się jednak ze za wszystkim stały krętki i koinfekcje! Daj znać Oczko nie łam sie i powodzenia!
Jak to sie okazalo? Leczysz sie na bolerioze czy na Sm

dodiagnozowania SM nawet nie podchodzę bo wiem, ze to nie to. Na borelioze będę się leczyć, ale jestem w piątym tygodniu ciąży wiec teraz leczenie nie będzie skuteczne Uśmiech lekarz twierdzi ze to stara borelioza która ma minimum 6 lat także głowa do góry i sprawdź to jak najszybciej. Możesz dostać na to badanie skierowanie od lekarza specjalisty.
[/quote]
Odpowiedz
#12
(05-11-2020, 19:54)yasmina napisał(a): Nie wiem, w którym momencie doczytałaś się deptania o innych. Kiedy napisał o eutanazji? Wiesz, że depresja spowodowana chorobą i brakiem wsparcia może powodować takie myśli? Nadal nie widzisz tego, że On szuka pomocy? Nie sądzę, żeby czytający tak to odebrali, jak Ty. Mam nadzieję, że u większości pojawiła się chęć pomocy i współczucia.


Yasmina, mi chodzilo o deptanie nadziei. Zresztą ja nie będę sie z Tobą spierać, bo i nie ma o co. Napisalam, że przede wszystkim potrzebuje pomocy psychologicznej. Samodiagnozowanie sie przez Internet to najgorsze co można sobie zrobić, zwłaszcza w takim stanie.

Aneta dobrze podpowiada, że trzeba wykluczyć boreliozę, bo po zakazonym kleszczu wcale nie trzeba mieć rumienia.
Odpowiedz
#13
(06-11-2020, 13:26)e-smka napisał(a): Oczywiście, WYSTRASZONY potrzebuje pomocy psychologa! Tego nie podważam, ale rozumiem irytacje JMonika79, bo kiedy np. ja walczę z różnymi życiowymi problemami, czy to zw z SM, czy też nie i wchodzę na forum i czytam, że "CHYBA MAM SM i CHYBA PODDAM SIĘ EUTANAZJI" to mnie lekko szlak trafia.
Mam ochotę wtedy powiedzieć - CO TY PIER***SZ?! POJE***ŁO CIĘ? WEŹ SIE W GARŚĆ I DZIAŁAJ! NAJŁATWIEJ JEST PODDAĆ SIĘ, POŁOZYC I POWIEDZIEĆ NIE MAM SILY, UMIERAM.

W ŻYCIU NIE JEST ŁATWO, TRZEBA WALCZYĆ!

Jeśli pojechałam za ostro to przepraszam, ale ja to tak odebrałam...

No i trzeba było tak napisać a nie dusić to w sobie aż do teraz Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Oczko Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości