Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ból w lewej nodze
#1
Witam! Dziś spotkała mnie dziwna sytuacja. Było wszystko w porządku do południa..nagle złapał mnie dziwny ból w lewej nodze na wysokości kolana tylko od tylnej strony. Nie robiłam w ciągu dnia nic takiego ,co mogłoby przyczynić się do obciążenia lub naderwania czegoś w nodze. Dodatkowo w stopach mam dziwnie bolące mrowienie. Czy ktoś może zmagał się z czymś podobnym? Czy to może być rzut? Czy raczej objawy związane z pogodą? Byłabym wdzięczna za odpowiedź.
Odpowiedz
#2
(30-09-2020, 20:52)andzi79 napisał(a): Witam! Dziś spotkała mnie dziwna sytuacja. Było wszystko w porządku do południa..nagle złapał mnie dziwny ból w lewej nodze na wysokości kolana tylko od tylnej strony. Nie robiłam w ciągu dnia nic takiego ,co mogłoby przyczynić się do obciążenia lub naderwania czegoś w nodze. Dodatkowo w stopach mam dziwnie bolące mrowienie. Czy ktoś może zmagał się z czymś podobnym? Czy to może być rzut? Czy raczej objawy związane z pogodą? Byłabym wdzięczna za odpowiedź.
A może brak magnezu?
Odpowiedz
#3
(30-09-2020, 21:02)yasmina napisał(a):
(30-09-2020, 20:52)andzi79 napisał(a): Witam! Dziś spotkała mnie dziwna sytuacja. Było wszystko w porządku do południa..nagle złapał mnie dziwny ból w lewej nodze na wysokości kolana tylko od tylnej strony. Nie robiłam w ciągu dnia nic takiego ,co mogłoby przyczynić się do obciążenia lub naderwania czegoś w nodze. Dodatkowo w stopach mam dziwnie bolące mrowienie. Czy ktoś może zmagał się z czymś podobnym? Czy to może być rzut? Czy raczej objawy związane z pogodą? Byłabym wdzięczna za odpowiedź.
A może brak magnezu?
Hmm miałam skurcze łydki z braku magnezu nie raz i ból nie utrzymywał się przez taki okres czasu i nie sprawiał ,że nogę ciągnę za sobą bo każdy krok to okropny ból :/
Odpowiedz
#4
Pytanie zadane już dawno, ale może ktoś jeszcze natrafi szukając podobnych objawów.
Ja też miałam coś podobnego - nazwałam to dla siebie skurczem w kolanie, ale właśnie z drugiej strony. Boli bardzo i utrzymuje się różnie - zdarzył mi się juz kilka razy. Za pierwszym trwał w zasadzie kilka dni i przeszkadzał w chodzeniu, za drugim od razu jak go poczułam próbowałam rozluźnić te mięśnie i pomogło...tak jak przy skurczu. Myślę, ze to może być spastyka, choć zanim nie przeczytałam Twojego posta nie łączyłam tego z SM w ogóle, ale często po czasie dopiero przypisuje objawy do tego źródła Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości