Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pielęgniarstwo
#1
Kochani, 
Proszę powiedzcie mi, czy ktoś z Was studiował pielęgniarstwo, a potem pracował w zawodzie (mimo rozpoznanej choroby SM)?
Stoję przed dylematem dot. rozpoczęcia studiów pielęgniarskich. Jedyne co mnie wstrzymuje, to moja choroba (rozpoznana 7 lat temu) Ogólnie czuje się bardzo dobrze, wstrzykuje się Copaxone. Rzuty, które miałam były lekkie i cofały się całkowicie. 

Zawsze chciałam być pielęgniarką. jednak po maturze wybrałam całkiem inny kierunek: Finanse i rachunkowość. Nie czuję się w tym, nie interesuje mnie. 

Proszę powiedzcie mi o swoich doświadczeniach? Czy powinnam spróbować? Czy lekarz medycyny pracy może nie dopuścić mnie do pracy jako pielęgniarka?
Odpowiedz
#2
Cześć
Choruje na SM od 2019 r. Dowiedziałam się o chorobie na 3 roku studiów na kierunku pielęgniarstwo. Od diagnozy minęło prawie 3 lata. A ja skończyłam studia magisterskie z pielęgniarstwa. Pracuje na 1 i 3/4 etatu, jest ciężko ale choroba nie sprawie mi trudności. Jak chcesz pogadać na ten temat możemy się spisać np na GG (wiem że stary komunikator ale jeśli byś chciała) 66925569
Odpowiedz
#3
Część
Ja też jestem na 3 roku pielęgniarstwa i 4 miesiące temu usłyszałam diagnozę.
Czy możecie mi napisać czy nie będzie problemu ze znalezieniem pracy w tym zawodzie? Czy pracodawca będzie chciał " takiego" pracownika
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości