Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam.
Szkoły są dwie, jedne powiedzą Ci rzuć go i idź dalej, a drugie powiedzą Ci czekaj i obserwuj.
Tak na prawdę decyzja należy do Ciebie i żadna nie jest żałosna, tylko Twoja własna!
Oczywiście, że trzeba mieć szacunek do samej siebie, trzeba też wyznaczać granice
Związki są różne i ludzie są różni. Wszędzie gdzie nie spojrzeć są problemy - większe lub mniejsze. Nie ma związków idealnych bo nie ma ludzi idealnych... 
Jest takie przysłowie, które moim zdaniem by tu pasowało:
"Jeśli coś kochasz, puść to wolno. Kiedy do Ciebie wróci, jest Twoje. Jeśli nie, nigdy Twoje nie było."
~Antoine de Saint-Exupéry, Mały Książę~

Życzę powodzenia i obojętnie co zrobisz, a zrobisz to dla siebie, będzie dobre...  Uśmiech
Odpowiedz
Uwielbiamy oboje małego księcia Uśmiech "dla całego świata możesz być nikim, a dla kogoś możesz być całym swiatem" Ja postanowiłam walczyć nie mogę tego tak zostawić Uśmiech co będzie to będzie Uśmiech ale poddać się nie mogę dziękuję jeszcze raz wszystkim
Odpowiedz
Powodzenia, oby się udało, a jak nie, to będziesz wiedziała, że próbowałaś...
Tylko pamiętaj o granicach, szacunku do samej siebie i zdrowym egoizmie.
Tak jak dziewczyny pisały, bo nie umniejszam im racji, tylko trzeba wypośrodkować, nie oceniać i przemyśleć oraz wypróbować różne opcje zanim podejmie się decyzje, zwłaszcza jeśli komuś na kimś zależy.
Powoli i nie naciskaj.
Odpowiedz
Wszystko z dystansem. Ale będę się starać. Swoje lata mam więc przygód już nie szukam Uśmiech dziękuję raz jeszcze
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości