Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tatuaż
#1
Zamarzył mi się tatuaż. Coś niewielkiego na łopatce. Myślicie, że przy sm można?
Odpowiedz
#2
Hej mała81,nie wiem jak to jest z wpływem tatuażu na sm ale ja osobiście posiadam jeden tatuaż i jestem już umówiona na następnyOczko
Odpowiedz
#3
Pierwszy tatuaż robiłaś już jak byłaś chora czy jeszcze przed SM? Mnie też korci tatuaż, dawno już wybrałam wzór, ale powstrzymuje mnie strach przed wywołaniem na własne życzenie rzutu. Nie wiem czy tak może być czy to tylko moja paranoja.
Odpowiedz
#4
u mnie diagnoza SM została potwierdzona w tym roku ,rok temu już był pierwszy objaw.Tatuaż mam już kilka lat więc trudno powiedzieć czy już wtedy coś działo sie u mnie nie tak .Ja nic nie zauważyłam .Teraz idę we wrześniu na kolejny ,ale jak to mówią co ma być to będzie ,nie będe zmieniać planów przez chorobę dopóki to możliweOczko)
Odpowiedz
#5
Nawet nie pomyślałam, że tatuaż mógłby mi zaszkodzić. Zrobiłam sobie pierwszy (i nie ostatni) kilka miesięcy temu. W studio też nikt nie pytał o takie choroby jak stwardnienie rozsiane, a to renomowane miejsce. Żadnych nowych objawów choroby nie zauważyłam. Marzenia trzeba spełniać. Rób tautaż i się nie martw Uśmiech
Odpowiedz
#6
Dokładnie, a podejrzewam że na jednym się nie skończyOczko
Odpowiedz
#7
Tatuaże w dzisiejszych czasach nie powinny już chyba być problemem, jeśli ma się robiony rezonans, prawda? Coś mi się obiło o uszy, ze dawniej mogło dojść do poparzeń skóry, teraz już raczej nie, bo są inne techniki/barwniki/pigmenty/coś tam Duży uśmiech ale pewności zupełnie nie mam. Ktoś potwierdzi/zaprzeczy?
Odpowiedz
#8
W każdym tuszu są opiłki metali któremu mogą zaburzyć obraz MRI. Jednak jeżeli tatoo jest wykonany odpowiednio wcześniej przed rezonansem i zdąży się już wygoić to nie będzie żadnego problemu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości