Ocena wątku:
  • 18 głosów - średnia: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
Ja właśnie, jak wróciłam dzisiaj po 11 ze szpitala, to zjadłam śniadanie, kanapki z masłem i z szynką i jak mnie później flash dojechał, to myślałam, że się wściekne. Wysypka +flash + szalik + czapka + kurtka + ciepło w sklepie = istny koszmar

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Chyba nie ma reguły co jeść niestety. Próbowałam różnych rzeczy typu masło orzechowe, orzechy, jajka itp. I flash raz jest raz go nie ma. Przez pierwsze dwa miesiące miałam go codziennie

Sent from my iPhone using Tapatalk
Odpowiedz
(14-01-2021, 23:28)kasia_ napisał(a): Chyba nie ma reguły co jeść niestety. Próbowałam różnych rzeczy typu masło orzechowe, orzechy, jajka itp. I flash raz jest raz go nie ma. Przez pierwsze dwa miesiące miałam go codziennie
 Flasha niekiedy mam, niekiedy nie mam.Raz jest wiekszy, raz mniejszy. Nie mam pojecia od czego to zalezy, ale u siebie nie wiaze go zupelnie z jedzeniem.
Tecfidera po tresciwszym sniadaniu bez warzyw/owocow nie wywoluje u mnie dolegliwosci zoladkowych.
Odpowiedz
Ja też do tabletki nie jem niczego surowego, tylko kanapkę z masłem, szynką i serem, a flash raz jest a raz nie, jak mu sie podoba... Zauważyłam jednak pewną u mnie rzecz, że jak w czasie kiedy może wystąpić flash się zdenerwuję to on wtedy właśnie wyłazi.
Odpowiedz
Ja na początku brałam leki osłonowe, helicid. Potem jadłam wszystko i Flasha nie miałam. Na rok miałam 3 razy. Zobaczymy jak będzie teraz.

Mam pytanie co ile godzin bierzecie tabletki? Ja brałam co 10 godz.
Odpowiedz
dzisiaj zjadłam jajecznice na maśle klarowanym, zobaczymy.

Ja biorę około 9.00 i około 20.00

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Ja dosyć często biorę bez jedzenia, jakoś specjalnie działań niepożądanych nie odczuwam. Trochę się zacząłem ostatnio zastanawiać czy może mieć to jakąś wadę w dłuższej perspektywie czasu.

A flash zdarza mi się czasami. Odniosłem wrażenie, że mi czasami trafia mi się po posiłku jedzonym jakiś czas po wzięciu tabletki.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości