Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
Bea u kazdego flash wyglada inaczej. Ja ostatnio przy kazdej tabl mam flasha. I mnie nie powiem co strzela. Do tego watroba pobolewa ostatnio. Zoladek juz lepiej.
Musi sie twoj organizm przyzwyczaic.
Wiekszosc osob na tym forum pisalo ze z czasem flashe przestaly sie pojawiac a jak sie pojawiaja to rzadko i sa slabe
Bedzie dobrze
Odpowiedz
(05-07-2020, 11:34)Anka napisał(a):
(05-07-2020, 11:06)bea napisał(a):
(22-11-2019, 12:42)Anka  Powiedz czy to Cię swędziało napisał(a):
(22-11-2019, 12:16)nadziejka napisał(a): A mój flash od wczoraj ewoluował na takie cuś [emoji2356][Obrazek: b7fb8a85ce81def2c3fc9577e4ba72ad.jpg]

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
Skad ja to znam
U mnie takie flashe byly

(03-07-2020, 08:27)e-smka napisał(a): Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Witaj. Powiedz czy to jeszcze swędziało?
U mnie norma, twarz, szyja, uszy, dekolt i rece czasem brzuch i plecy
swedzi, piecze. Najgorzej uszy i gałki oczne.
Mnie tez zazwyczaj swedzi ale to przy mocniejszych. U mnie glownie twarz,dekolt, rece, ramiona..
Odpowiedz
Dziękuje Anka za odpowiedź. Zastosuje się do twoich rad i przeczekam.Dzisiaj jest lepiej. Wydaje mi się że to robi kawa. Dzisiaj jej rano nie piłam  i na razie jest dobrze. Pozdrawiam. Uśmiech Duży uśmiech
Odpowiedz
(06-07-2020, 11:43)bea napisał(a): Dziękuje Anka za odpowiedź. Zastosuje się do twoich rad i przeczekam.Dzisiaj jest lepiej. Wydaje mi się że to robi kawa. Dzisiaj jej rano nie piłam  i na razie jest dobrze. Pozdrawiam. Uśmiech Duży uśmiech
Kawa, mleko moga sie przyczynic do flasha ale nie musza.
Indywidualna kwestia
sa osoby ktore platki z mlekiem jedza do Tecfidery i nie maja flasha
to co czesto sie przewija na forach nawet anglojezycznych to duzo osob do posilku ma jeszcze 1 lyzke stolowa masla orzechowego
duzo osob do kazdej tabletki je maslo orzechowe
ja probowalam nie pic kawy, ani mleka i maslo orzechowe jadlam i nic nie dalo
jaj pisalam do producenta czemu ja mam nin stop flasha bo mam serio codziennie ( raz przez 3 tyg zero) to mi odpisali ze nie wiedza i mam spytac neurologa.
a neurolog ze ja tak reaguje Na lek
Odpowiedz
U mnie ogorek. Odstawilam spokoj mialam chwile i znow flashe
Odpowiedz
Miałam mieć w piątek kwalifikacje do programu. Dzadnowiedziałam się niechcący tydzień przed. Przez weekend dopadła mnie jelitowa, więc dzwonię z zapytaniem, czy robienie wyników ma sens, bo szału nie będzie, a jest wizyta kwalifikacyjna. Dobrze, że zadzwoniłam, bo panie od programu są na urlopie i żadnego odnowienia programu nie będzie. Dopiero za 3 miesiące. Dobrze, że nie zainwestowałam w wyniki, bo jako że nikogo nie ma mogę je zrobić spokojnie w piątek, przed odebraniem leku.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
(06-07-2020, 12:32)Anka napisał(a):
(06-07-2020, 11:43)bea napisał(a): Dziękuje Anka za odpowiedź. Zastosuje się do twoich rad i przeczekam.Dzisiaj jest lepiej. Wydaje mi się że to robi kawa. Dzisiaj jej rano nie piłam  i na razie jest dobrze. Pozdrawiam. Uśmiech Duży uśmiech
Kawa, mleko moga sie przyczynic do flasha ale nie musza.
Indywidualna kwestia
sa osoby ktore platki z mlekiem jedza do Tecfidery i nie maja flasha
to co czesto sie przewija na forach nawet anglojezycznych to duzo osob do posilku ma jeszcze 1 lyzke stolowa masla orzechowego
duzo osob do kazdej tabletki je maslo orzechowe
ja probowalam nie pic kawy, ani mleka i maslo orzechowe jadlam i nic nie dalo
jaj pisalam do producenta czemu ja mam nin stop flasha bo mam serio codziennie ( raz przez 3 tyg zero) to mi odpisali ze nie wiedza i mam spytac neurologa.
a neurolog ze ja tak reaguje Na lek
Tak dokładnie, tez zauwazylam u siebie ze po kawie, mleku, jogurcie pojawia sie częściej. Dlatego próbuje robic odstępy i kawę pije później. No ale wlasnie tak jak piszesz bywa różnie i czasem jem nabial i lacze z tec i nie mam nic, nie wiem od czego do zależne. No ale co zrobić to taka loteria jeden dzien jest drugi dzień nie ma Uśmiech
Odpowiedz
Owszem loteria
Ja wczoraj rano nie wzielam tabletki a po wieczornej plakalam w lozku bo az uszy w srodku szczypaly i lalo mi sie z nosa, bylam bordowa
Odpowiedz
Ja już sporadycznie ale miewam. Ostatnio dałam czadu, nie mialam czasu zjeść i na taki pusty żołądek tableta wpadła. Oj paliło się i czerwieniło ;-) I to migiem, pół godziny po tablece. Bywa to upierdliwe ale wiecie co - wole to niz gorączkę i dreszcze po interferonie. Związków z jakimś konkretnym jedzeniem nie zauważyłam. Pozdrawiam :-)
Odpowiedz
Witajcie,
Czy ktoś z Was miał może drugi rzut już po rozpoczęciu brania Tec? Czy zmieniono Wam wtedy lek?
Skończyłam właśnie drugi miesiąc na pełnej dawce i przyplątało mi się coś nowego.
Pozdrawiam ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości