Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 4.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
(20-08-2019, 19:52)hela napisał(a): I tak spoko, z dr Zarebą ostatnio rozmawiałam o tym właśnie  że jest projekt rozporządzenia o częstotliwości wydawania leków.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja teraz się z nią nie widzę niestety bo teraz mam wizyty po 15stej a tak to do niej chodziłam rano. No fajnie że powrócili do tych 3miesiecznych :=)
Odpowiedz
U mnie w Starachowicach poki co nadal co mc. Choc ja musze na nowo zrobic teraz badania krwi bo wyszlo cos nie tak. Wiec mysle ze nawet jesli by zaczeli wydawac co 3 mce to moj neuro bedzie mnie chcial teraz widziec co mc.
Ps gdzie moge znalezc te rozporządzenie?
Odpowiedz
Kurcze nie pamiętam czy gdzieś to w necie widziałam czy na forum, ale dr potwierdziłaUśmiech z trzema paczkami tec człowiek się czuje jakby na loterii wygrałUśmiech

Wrzuciłam w ciekawe linki żeby tu nie mieszać

Odpowiedz
Ja poki co ani razu nie dostalam wiecej niz 1 opak
Poczytam
Ciekawa jestem czy to obowiazek czy szpital decyduje czy co mc czy co 3 wydaje leki
Ja sie lecze w malym miescie i tam nie ma duzo osob w programie wiec jak znam zycie jak szpital ma wybor jak czesto wydaje lek u mnie bedzie bez zmian
No ale nie ma co marudzic poki co
W przyszla sr jade na omówienie kontrolnego mri itp to pogadam z neuro
Odpowiedz
Ja pisałam prośbę o zgodę na wydawanie leku co 3 miesiące że względu na miejsce zamieszkania i uciążliwość comiesięcznych dojazdów do szpitala.w sumie od początku dostawałam po 3 opakowania.

Acha, było to kierowane do NFZ, ale wziął to lekarz prowadzący program.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
mi się raz udało na dwa miesiące dostać ze względu na wakacje Uśmiech
Odpowiedz
U nas w szpitalu zawsze wydają 2 opakowania na wakacje, bo sezon urlopowy. Normalnie po jednym, chociaż mnie się zdarzyło ze dwa razy wysępić żeby wydali mi 2 na raz.
Ja również czekam niecierpliwie aż rozporządzenie wejdzie w życie, bo u nas to na pewno poskutkuje zmniejszeniem częstości wizyt i bardzo dobrze.
Odpowiedz
A u mnie 3 opakowania na wizytę Uśmiech
Odpowiedz
Ja od samego początku miałam leki wydawane na 3 miesiące. Nie mam tec ale ją wydają tak samo. Co miesiąc są tylko trzy pierwsze wizyty na nowym leku i jeśli coś jest nie tak w wynikach a tak to zawsze na trzy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości