Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
(19-08-2019, 11:56)Anka napisał(a): Smierc? Tak to ujęto w ulotce?

Dokładnie tak  Duży uśmiech
Odpowiedz
Cześć Uśmiech dziś byłam na wizycie, Pani doktor przekazala dobra wiadomość że leki znów będą wydawane na 3 miesiące Uśmiech)
Odpowiedz
Fajnie macie u mnie się nie da i muszę jeździć co miesiąc
Odpowiedz
(20-08-2019, 19:17)Beciaa05 napisał(a): Cześć Uśmiech dziś byłam na wizycie, Pani doktor przekazala dobra wiadomość że leki znów będą wydawane na 3 miesiące Uśmiech)


CudownieUśmiech która p. Dr?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I dostałaś na 3 miesiące?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(20-08-2019, 19:46)hela napisał(a):
(20-08-2019, 19:17)Beciaa05 napisał(a): Cześć Uśmiech dziś byłam na wizycie, Pani doktor przekazala dobra wiadomość że leki znów będą wydawane na 3 miesiące Uśmiech)


CudownieUśmiech która p. Dr?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I dostałaś na 3 miesiące?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 Doktor Maciejewska Uśmiech nie, dopiero na kolejnej wizycie albo na pazdziernikowej Uśmiech
Odpowiedz
I tak spoko, z dr Zarebą ostatnio rozmawiałam o tym właśnie że jest projekt rozporządzenia o częstotliwości wydawania leków.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(20-08-2019, 19:52)hela napisał(a): I tak spoko, z dr Zarebą ostatnio rozmawiałam o tym właśnie  że jest projekt rozporządzenia o częstotliwości wydawania leków.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja teraz się z nią nie widzę niestety bo teraz mam wizyty po 15stej a tak to do niej chodziłam rano. No fajnie że powrócili do tych 3miesiecznych :=)
Odpowiedz
U mnie w Starachowicach poki co nadal co mc. Choc ja musze na nowo zrobic teraz badania krwi bo wyszlo cos nie tak. Wiec mysle ze nawet jesli by zaczeli wydawac co 3 mce to moj neuro bedzie mnie chcial teraz widziec co mc.
Ps gdzie moge znalezc te rozporządzenie?
Odpowiedz
Kurcze nie pamiętam czy gdzieś to w necie widziałam czy na forum, ale dr potwierdziłaUśmiech z trzema paczkami tec człowiek się czuje jakby na loterii wygrałUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wrzuciłam w ciekawe linki żeby tu nie mieszać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Ja poki co ani razu nie dostalam wiecej niz 1 opak
Poczytam
Ciekawa jestem czy to obowiazek czy szpital decyduje czy co mc czy co 3 wydaje leki
Ja sie lecze w malym miescie i tam nie ma duzo osob w programie wiec jak znam zycie jak szpital ma wybor jak czesto wydaje lek u mnie bedzie bez zmian
No ale nie ma co marudzic poki co
W przyszla sr jade na omówienie kontrolnego mri itp to pogadam z neuro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości