Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
(10-01-2019, 20:22)hela napisał(a): Jak często wydają leki zależy jak jest kontrakt z NFZ podpisany


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No i chyba ilosc pacjentow. W malych miastach gdzie w szpitalu masz 50 chorych na sm mozesz przyjmowac co mc pacjenta. Ale stolica czy inne wielsze miasta gdzie jest wiecej pacjentow z sm neurolodzy by tylko sie zajmowai chorymi z sm.
Tak mi sie wydaje
Odpowiedz
u mnie nie wiem ile jest, ale ogólnie miasto małe, a pielęgniarka, która jest odpowiedzialna za wydawanie leków i pobieranie krwi i całą dokumentacje, jak byłam to dostała telefon z oddziału że ma przyjść bo nie ma komu pobierać krwi... masakra, pewnie będzie coraz gorzej w tym zawodzie
Odpowiedz
Mnie ostatnio wydali dwa opakowania Duży uśmiech W sumie chciałam o to poprosić, bo mi zależało, ale tak tylko delikatnie napomknęłam, bo myślałam, że spotka się z odmową i proszę, wyszłam z dwoma Duży uśmiech Mam nadzieję, że ta możliwość wydawania większej liczby opakowań jakoś się upowszechni Uśmiech
Odpowiedz
W IPIN w Warszaie Tec na 3 mies to standard. Jestem w programie od 12.2018
Odpowiedz
(11-01-2019, 14:42)kasia1312 napisał(a): W IPIN w Warszaie Tec na 3 mies to standard. Jestem w programie od 12.2018

Kaska a nie 2017?
Odpowiedz
A tak 2017 Uśmiech  Dzięki Ania.
Odpowiedz
Czy ktoś moze brał przy tecfiderze Asertin 50?nue wiecie czy można.
Odpowiedz
Brałam i mozna
Odpowiedz
SSRI w żaden sposób nie zmieniają działania Tecfidery. Śmiało.
Odpowiedz
Dziękuję.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości