Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
To w takim razie co można zażyć?? Wczoraj wieczorem wypiłam gripex, zawsze brałam nurofen forte bo dobrze na mnie działał..
Odpowiedz
Ja biorę aspirynę, lub fervex, albo coś na paracetamolu, i oczywiście wit c, herbata z lipy, i inne babcine patentyUśmiech
Odpowiedz
(23-10-2018, 09:30)Necik napisał(a): To w takim razie co można zażyć?? Wczoraj wieczorem wypiłam gripex, zawsze brałam nurofen forte bo dobrze na mnie działał..

Ja gripex ale w tabletkach, fervex na ciepło, apap, no wiadomo jakieś tabletki na gardło to cholinex a tak to herbata z miodem i cytrynaUśmiech
Odpowiedz
Mi lekarz powiedział że można brać wszystko, tylko trzeba uważać na wątrobe. Osobiście stosuje gripex ten najmocniejszy, teraflu, a z tabletek to tabcin. A najlepiej przeziębienie wylezec. Z resztą na szczęście jakoś mnie to omijalo ostatnimi czasy.
Odpowiedz
Ja rzadko choruje ale jak juz cos nie biore nic typu fervex czy gripex. Mi zoladek dokucza. Mam mdlosci, wzdecia potrafie zwymiotowac. Wiec nie biore nic. Albo polopiryne jak musze. Na gardlo argentin T w areozolu. Tabletki na gardlo to maskara dla brzucha: mam wiec przekichane: no abo antybiotyk jak trzeba.
Odpowiedz
(23-10-2018, 23:34)beciaa28 napisał(a):
(23-10-2018, 09:30)Necik napisał(a): To w takim razie co można zażyć?? Wczoraj wieczorem wypiłam gripex, zawsze brałam nurofen forte bo dobrze na mnie działał..

Ja gripex ale w tabletkach, fervex na ciepło, apap, no wiadomo jakieś tabletki na gardło to cholinex a tak to herbata z miodem i cytrynaUśmiech
Witajcie, pierwszy raz od kad biorę Tec pojawił się okropny ból żołądka.. Towarzyszy mi od wczoraj, co polecacie? Uśmiech
Odpowiedz
Polprazol lub espunisan lub nospe, zależy gdzie boli, powinnaś dostać taką ulotkę jak pierwszy raz odbierałaś leki, mufa to już tu kiedyś wrzuciła, i jeść regularnieOczko

jakby co to w załączniku, nie wiem jak                 się doda

no to masz 4 razy....
Odpowiedz
(26-10-2018, 11:43)hela napisał(a): Polprazol lub espunisan lub nospe, zależy gdzie boli, powinnaś dostać taką ulotkę jak pierwszy raz odbierałaś leki, mufa to już tu kiedyś wrzuciła, i jeść regularnieOczko

jakby co to w załączniku, nie wiem jak się doda

no to masz 4 razy....

Dziękuję Uśmiech
Odpowiedz
Zrobiłam badanie krwi przez pierwsza wizyta, i mam jakieś dwa podwyższone i jestem już przerażona, co to znaczy RDW-SD norma 46,3 a ja mam 46,7, i jakieś bazofile mam 0,01.
Odpowiedz
https://parenting.pl/rdw-sd-charakteryst...yt-wysokie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości