Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
Ja dostaję TEC na 3 m-ce.
Odpowiedz
Czy ten priobiotyk Sanprobi który tutaj polecacie, można zażywać razem z Tec? Zapewne tak bo go polecacie, ale że ja jestem nowiutka i świeżutka w tych sprawach wole zapytać, żeby nie zakłócać działaniu tabletce. Z góry dzięki Uśmiech
Odpowiedz
(09-10-2018, 11:45)Necik napisał(a): Czy ten priobiotyk Sanprobi który tutaj polecacie, można zażywać razem z Tec? Zapewne tak bo go polecacie, ale że ja jestem nowiutka i świeżutka w tych sprawach wole zapytać, żeby nie zakłócać działaniu tabletce. Z góry dzięki Uśmiech

Tak, spokojnie możesz go jeść razem z Tec. Jak efekty uboczne? Lepiej już?
Odpowiedz
(09-10-2018, 11:57)JustynaS napisał(a):
(09-10-2018, 11:45)Necik napisał(a): Czy ten priobiotyk Sanprobi który tutaj polecacie, można zażywać razem z Tec? Zapewne tak bo go polecacie, ale że ja jestem nowiutka i świeżutka w tych sprawach wole zapytać, żeby nie zakłócać działaniu tabletce. Z góry dzięki Uśmiech

Tak, spokojnie możesz go jeść razem z Tec. Jak efekty uboczne? Lepiej już?

Najgorzej było jak musiałam zjeść śniadanie a w nocy tak jak pisałam, wymiotowałam. Ale naszczescie było już później cały dzień w porzadku, wieczorem czułam taka gule w żołądku, ale napiłam się mięty i nawet przespałam cała noc nie zapeszajac jest okej. Może już wczoraj tez zazylam ten priobiotyk i coś dał.
Odpowiedz
Szczerze to ja nie widzę sensu spotykać się z lek co mies skoro nie bada, bo i po co no ale jak tak u nas w szpitalu jest to nie przeskocze tego
Odpowiedz
Chodzicie do jednego lekarza? Tzn cały czas prowadzi was jeden i ten sam?
Odpowiedz
(09-10-2018, 17:29)Necik napisał(a): Chodzicie do jednego lekarza? Tzn cały czas prowadzi was jeden i ten sam?


Ja tak. To moj neurolog od kilku lat. Choc SM zdoagnozowano rok temu. I to w sumie od razu jak cos poczulam dziwnego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(09-10-2018, 17:29)Necik napisał(a): Chodzicie do jednego lekarza? Tzn cały czas prowadzi was jeden i ten sam?
Tak, cały czas ten sam lekarz ale pracuje w szpitalu i konsultuje się z innymi z oddziału
Odpowiedz
(09-10-2018, 17:44)agica napisał(a):
(09-10-2018, 17:29)Necik napisał(a): Chodzicie do jednego lekarza? Tzn cały czas prowadzi was jeden i ten sam?
Tak, cały czas ten sam lekarz ale pracuje w szpitalu i konsultuje się z innymi z oddziału

Czyli oprócz tego od programu chodzisz jeszcze do osobnego neurologa??

(09-10-2018, 17:39)Anka napisał(a):
(09-10-2018, 17:29)Necik napisał(a): Chodzicie do jednego lekarza? Tzn cały czas prowadzi was jeden i ten sam?


Ja tak. To moj neurolog od kilku lat. Choc SM zdoagnozowano rok temu. I to w sumie od razu jak cos poczulam dziwnego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

(09-10-2018, 17:48)Necik napisał(a):
(09-10-2018, 17:44)agica napisał(a):
(09-10-2018, 17:29)Necik napisał(a): Chodzicie do jednego lekarza? Tzn cały czas prowadzi was jeden i ten sam?
Tak, cały czas ten sam lekarz ale pracuje w szpitalu i konsultuje się z innymi z oddziału

Czyli oprócz tego od programu chodzisz jeszcze do osobnego neurologa??
Odpowiedz
Tak, mam jednego neurologa do którego chodzę w SMowych kwestiach. Nie jest to neurolog z programu tylko ordynator, który mnie diagnozował (babka z programu jest urocza, ale niespecjalnie ma pojęcie co i jak),
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości