Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
#31
W sobotę miałam pierwszy i oby ostatni raz to pieczenie twarzy. Najdziwniejsze jest to że jakieś 4 godz po tym jak zazylam lek, ale spokojnie 5 min i koniec
Odpowiedz
#32
Mufa a Ty jesteś już na pełnej dawce ?
Od jutra chce wrócić do pracy i tego zaczerwienienia na twarzy obawiam się najbardziej.
Odpowiedz
#33
Tak na pełnej. Powiem Ci że u mnie trochę tylko twarz czerwieńsza była bardziej takie mega uczucie gorąca i pieczenia mi towarzyszyło
Odpowiedz
#34
No i pierwszy objaw się pojawił. Wysypka na rękach. Trochę swędzi. Zapodałam wapno i claritine. Oby pomogło.
Odpowiedz
#35
Chyba teraz przyszedł czas na spokój ze skutkami ubocznymi Uśmiech
Odpowiedz
#36
mufa to fantastycznie Uśmiech Oby się już nie powtórzyły
Odpowiedz
#37
Mufa, zazdroszczę braku skutków ubocznych u mnie mniej kolorowo. A dziś zwiększam dawkę ;/
Odpowiedz
#38
Alterra to przez jaki czas była 120mg u Ciebie? U mnie po tygodniu miałam 240mg i czuję się na prawdę ok.
Może u Ciebie organizm musi się dłużej przyzwyczajać. Spróbuj przez tydzień pić probiotyki vivomixx ( te za 80zł-100zl).
Ja stosowałam je na tydzień przed rozpoczęciem Tecfidery w potem przeszłam na Sanprobi, a teraz jem jak mi się przypomni Uśmiech
Powodzenia
Odpowiedz
#39
Probiotyk biorę ale u mnie jest to kwestia wysypki i od wczoraj opuchnięcie i podrażnienie wokół oczu :/ Więc wygląda to na reakcję alergiczną.  Byłam wczoraj pokazać się w poradni. Mam brać dalej claritine i obserwować.

A powiedz mi próbowałaś łykać wieczorną dawkę tecfidery bez jedzenia ?

A ... też przez tydzień miałam 120mg chociaż uważam, że w moim przypadku powinny być to dwa tygodnie.
Odpowiedz
#40
Tak próbowałam u mnie jest ok, łykam prochy i idę spać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości