Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
#21
Dalej mdłości. Podejrzewam że za szybko rano zjadłam śniadanie i lek
Odpowiedz
#22
U mnie na szczęście bez większych problemów, ale staram się dbać o to co jem
Odpowiedz
#23
Kasia ja łykam Tecfidere z tranem i Wit D, nie wiem czy dzięki temu ale póki co skutki uboczne są ok
Odpowiedz
#24
Witam,

i ja jutro mam dostać Tecfiderę i mam ogromną nadzieję, że będzie dobrze. Zastanawiam się jak sobie ustalić godziny brania leku bo biorąc pod uwagę, że trzeba łykać tabletki na pełny żołądek i pewnie po nie bardzo da się iść np. na fitness to jakoś kompletnie nie mam pomysłu. Już tęsknię za beztroskim i nieświadomym niczego życiem jakie miałam jeszcze kilka miesięcy temu.

ps. Trzymam za nas kciukiUśmiech
Odpowiedz
#25
Alterra Witaj Uśmiech i daj znać jak Ty się będziesz czuła po tym leku. Trzymam kciuki aby obyło się bez skutków ubocznych.
Odpowiedz
#26
Alterra odnośnie brania leku to ja jem ze śniadaniem potem późnym obiadem lub lekką kolacją. I nie zauważyłam żeby po tabletkach nie można było iść na fitness. Chociaż mi lek doradzila jogę lub pilates.

Pytałaś o LTT więc nie udało mi się zrobić bo to trzeba być 6 tygodni bez jakichkolwiek leków a u mnie z tym ciężko ?

Mam prośbę mogłabyś zapytać swojej lek czy podczas brania Tecfidery można się zaszczepić przeciw grypie, bo ja zapomniałam
Odpowiedz
#27
Witajcie,

a więc zacznę od początku. W piątek odebrałam tecfiderę. Trochę to  trwało zanim trafiła w moje ręce ( jakieś trzy godziny w poczekalni) ale system informatyczny zawiódł a bez tego ani rusz Uśmiech No ale jak to Pani doktor powiedziała przecieram szlaki dla innych, bo oni czyli lekarze też się uczą , ponieważ pierwszy raz wydają ten lek. A że nam nie wolno się denerwować to grzecznie sobie czekałam. Oczywiście jeszcze przed wydaniem leku badania czyli krew + mocz.

Dwie pierwsze tabletki za mną. Jak do tej pory jest dobrze. Oczywiście aspiryna na 30 minut przed i probiotyk sanprobi Uśmiech
Wieczorną dawkę może bez aspiryny spróbuję i zobaczę, co się będzie działo. Tabletka zawsze z posiłkiem, najgorzej jak się nie chce jeść Uśmiech A i sporo wody wypijam ale suszy mnie diabelnie.


Mufa zanim zapytałam to lekarka sama z siebie powiedziała, żeby się wstrzymać ze szczepieniami. Tylko nie wiem czy pół roku czy rok. A szczepionki żywe to zupełnie zabronione.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#28
Powiedzcie Dziewczyny, o co chodzi z tymi szczepieniami? Czemu nie można?
Alterra, trzymam kciuki za brak skutków ubocznych. Jak się teraz czujesz? Brałaś już kolejną tabletkę?
Odpowiedz
#29
Izka bo w ulotce takie info wyczytałam że nie można.
Alterra ja nie biorę aspiryny i też u siebie jestem królikiem doświadczalnym Duży uśmiech
Odpowiedz
#30
Izka, nie dopytałam dlaczego nie można  bo stwierdziłam, że skoro tyle lat się nie szczepiłam to wytrzymam jeszcze.
I tak wzięłam kolejną tabletkę z lżejszą kolacją i bez aspiryny. Miejmy nadzieję, że rewolucji nie będzie Oczko
Mufa dokładnie ja też testuję na sobie i obserwuje reakcje.
Zastanawiam się jeszcze czy nie zacząć brać biotyny na włosy. Są przypadki, że zaczynają wypadać więc może zacznę już teraz je wzmacniać Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości