Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
(18-12-2020, 20:10)Mela napisał(a): Cześć wszystkim,
Jestem tu nowa ,chociaż posiadam już 15-letnie doświadczenie chorowania.
Obecnie jestem po kolejnym rezonansie(jak zwykle progres)z powodu złych wyników krwi moja Pani doktor nie wie co ma ze mna zrobić ale dała mi tylko na miesiąc tecfiderę.Jeśli leukocyty nie wzrosną to jestem w d... .
Szukam dobrej rady.


Witaj! Przykro mi z powodu nowych zmian, ale wierze ze będzie dobrze! Co do wyników to ja dzisiaj miałam pierwsze po 3 miesiącach i niestety moje leukocyty bardzo mocno spadły i również nie wiem jak będzie dalej z tec :/


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odpowiedz
(18-12-2020, 20:10)Mela napisał(a): Cześć wszystkim,
Jestem tu nowa ,chociaż posiadam już 15-letnie doświadczenie chorowania.
Obecnie jestem po kolejnym rezonansie(jak zwykle progres)z powodu złych wyników krwi moja Pani doktor nie wie co ma ze mna zrobić ale dała mi tylko na miesiąc tecfiderę.Jeśli leukocyty nie wzrosną to jestem w d... .
Szukam dobrej rady.
Bierzesz jakieś suplementy? U mnie na początku po Tec leciały leukocyty (nie jakoś strasznie, ale konsekwentnie każdy wynik był gorszy od poprzedniego). Zaczęłam brać kwas foliowy (3 tabletki Foliku dziennie) i witaminę a+e 1 kapsułka. Oprócz tego biorę probiotyk, witaminę B complex, B-12 oraz d3, ale to cały czas. W ostatnich wynikach wyszło, że leukocyty zaczynają się poprawiać. Ale zaznaczam, że biorę Folik i a+e już od jakichs 6 miesięcy, więc nie działa to od razu.
Odpowiedz
Napiszę jedno. Mimo zap wyrostka robaczkowego. Uważam z, że Tecfidera jest najlepsza. Dzis dzwoniłam do dr abym mogła z aubagio przejść na tecfidere. Mam zadzwonić w piątek. 28 mam wizytę u neurologa. Mam w domu tecfidere jeszcze. Trzymajcie kciuki oby dr wyraziła zgodę.
Odpowiedz
Orchidea, chyba coś mi umknęło. Czemu w nicku masz ponownie?
Odpowiedz
(05-01-2021, 19:29)mufa napisał(a): Orchidea, chyba coś mi umknęło. Czemu w nicku masz ponownie?
Haaa bo hasła zapomniałam i nie mogłam odzyskać.
Odpowiedz
(05-01-2021, 20:18)Orchidea ponownie napisał(a):
(05-01-2021, 19:29)mufa napisał(a): Orchidea, chyba coś mi umknęło. Czemu w nicku masz ponownie?
Haaa bo hasła zapomniałam i nie mogłam odzyskać.
Ach te hasła Oczko
Odpowiedz
Jupiii wracam 28 do Tecfidery. Kocham moja dr.
Odpowiedz
(08-01-2021, 12:29)Orchidea ponownie napisał(a): Jupiii wracam 28 do Tecfidery. Kocham moja dr.

Witam ponownie w gronie tecfiderowców Uśmiech
Odpowiedz
Orchidea super że się udało
Odpowiedz
Jestem szczęśliwa, odliczam dni do 28.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości