Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
Hej po póltora roku brania tec zaczęla mnie meczyc wieczorami po zażyciu tabletki zgaga. Zaczęłam brac leki oslonowe i pomagają. Poniewaz biore je juz ok 2 miesiecy chcialam odstawic ale zgaga wraca. Moze macie jakies naturalne metody na zgage, nie chciałabym caly czas brac oslonki:/pozdrawiam
Odpowiedz
Podstawa to domowy test, a potem można działać
https://www.medonet.pl/zdrowie,zakwaszen...30956.html
As long as you fight you are the winner Serce
Odpowiedz
O dzięki, zrobię Uśmiech
Odpowiedz
Jest potrzebne żeby sprawdzić czy to wynik nadkwasoty czy niedokwasoty żołądka
As long as you fight you are the winner Serce
Odpowiedz
Dr kazała odstawić tecfidere na czas antybiotyku, dziś z brzuchem już ok. Chętnie bym wzięła tecfidere bo od 13 nie biorę i mam mniej siły. Moje pytanie do Was:czy brałyście tecfidere augmentinem?
Odpowiedz
Kochani z rozkojarzenia wzielam 2 tabletki tec.. Pierwsza o 10 a o 12 bralam witaminy i zamiast innej wzielam przez pomylke znow tecfidere..co teraz, czy cos zlego sie moze zadziac i czy mam ominac wieczorna dawke? Bede wdzieczna za odpowiedzi.
Odpowiedz
A jak sie czujesz Beciaa? W ulotce piszą, że w razie takiej sytuacji nalezy skontaktować sie z lekarzem.. moze zadzwoń do szpitala i zapytaj co robić
Odpowiedz
(18-07-2020, 15:39)JMonika79 napisał(a): A jak sie czujesz Beciaa? W ulotce piszą, że w razie takiej sytuacji nalezy skontaktować sie z lekarzem.. moze zadzwoń do szpitala i zapytaj co robić
Czuje sie normalnie. Ja chodze do prywatnej placowki a w weekendy ona jest zamknieta. We wtorek i tak mam wizyte po odbior lekow to wtedy powiem o tym lekarzowi

(18-07-2020, 15:39)JMonika79 napisał(a): A jak sie czujesz Beciaa? W ulotce piszą, że w razie takiej sytuacji nalezy skontaktować sie z lekarzem.. moze zadzwoń do szpitala i zapytaj co robić
W ulotce jest napisane jak sie przekroczy dawke. A ja tak jakby wzielam 2 wiec jako tako nie przekroczylam tylko po prostu male odstepy czasu zachowane. W takim wypadku nie zazyje wieczorem tylko ta ktora juz zjadlam policze jako wieczorna a od jutra rana normalnie znow bede brac. Tak chyba bedzie najlepiej i nie przekrocze dziennej dawki.
Odpowiedz
(18-07-2020, 16:21)Beciaa05 napisał(a):
(18-07-2020, 15:39)JMonika79 napisał(a): A jak sie czujesz Beciaa? W ulotce piszą, że w razie takiej sytuacji nalezy skontaktować sie z lekarzem.. moze zadzwoń do szpitala i zapytaj co robić
Czuje sie normalnie. Ja chodze do prywatnej placowki a w weekendy ona jest zamknieta. We wtorek i tak mam wizyte po odbior lekow to wtedy powiem o tym lekarzowi

(18-07-2020, 15:39)JMonika79 napisał(a): A jak sie czujesz Beciaa? W ulotce piszą, że w razie takiej sytuacji nalezy skontaktować sie z lekarzem.. moze zadzwoń do szpitala i zapytaj co robić
W ulotce jest napisane jak sie przekroczy dawke. A ja tak jakby wzielam 2 wiec jako tako nie przekroczylam tylko po prostu male odstepy czasu zachowane. W takim wypadku nie zazyje wieczorem tylko ta ktora juz zjadlam policze jako wieczorna a od jutra rana normalnie znow bede brac. Tak chyba bedzie najlepiej i nie przekrocze dziennej dawki.
Raz tak wzięłam. Mi nic nie było.
Odpowiedz
(18-07-2020, 19:36)Orchidea napisał(a):
(18-07-2020, 16:21)Beciaa05 napisał(a):
(18-07-2020, 15:39)JMonika79 napisał(a): A jak sie czujesz Beciaa? W ulotce piszą, że w razie takiej sytuacji nalezy skontaktować sie z lekarzem.. moze zadzwoń do szpitala i zapytaj co robić
Czuje sie normalnie. Ja chodze do prywatnej placowki a w weekendy ona jest zamknieta. We wtorek i tak mam wizyte po odbior lekow to wtedy powiem o tym lekarzowi

(18-07-2020, 15:39)JMonika79 napisał(a): A jak sie czujesz Beciaa? W ulotce piszą, że w razie takiej sytuacji nalezy skontaktować sie z lekarzem.. moze zadzwoń do szpitala i zapytaj co robić
W ulotce jest napisane jak sie przekroczy dawke. A ja tak jakby wzielam 2 wiec jako tako nie przekroczylam tylko po prostu male odstepy czasu zachowane. W takim wypadku nie zazyje wieczorem tylko ta ktora juz zjadlam policze jako wieczorna a od jutra rana normalnie znow bede brac. Tak chyba bedzie najlepiej i nie przekrocze dziennej dawki.
Raz tak wzięłam. Mi nic nie było.
Ok , ja tez nadal dobrze sie czuje. Po prostu ominelam wieczorna dawke teraz, wezme jutro juz normalnie ranoUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości