Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
No jestem wiecznie zmęczona osłabiona i dopadają mnie zawroty głowy i nie wiem wtedy czy to rzut czy tylko chwilowe
Odpowiedz
(21-11-2019, 11:11)Irmagdasch napisał(a): No jestem wiecznie zmęczona osłabiona i dopadają mnie zawroty głowy i nie wiem wtedy czy to rzut czy tylko chwilowe

Ja tez tak mam. Pojawiaja sie takie objawy i znikaja i wracaja i znikaja
Odpowiedz
(21-11-2019, 11:11)magdasch napisał(a): No jestem wiecznie zmęczona osłabiona i dopadają mnie zawroty głowy i nie wiem wtedy czy to rzut czy tylko chwilowe

Pewnie pogorszenie. Ja mam co kilka dni jakies oslabiebienia albo bole oka i glowy..taki juz nasz urok ze raz jest lepiej raz gorzej. Duzo wypoczywajUśmiech
Odpowiedz
Co lekarz to inna wersja i inny pogląd na chorobę nie chce co chwile jak się zle czuje jeździć na sor może mi dają kroplowke może nie mam nadzieje ze pewnego dnia wszystkie te objawy miną jestem pół roku na tec zobaczymy co dalej
Odpowiedz
3 miesiące na TEC za mną - leki odbierałem do tej pory co miesiąc. Teraz dostałem 3 opakowania i kolejna wizyta w lutym.
Dostałem od razu skierowanie na badanie krwi przed następną kontrolną wizytą za 3 miesiące oraz drugie na skontrolowanie parametrów wątrobowych za półtorej miesiąca.
Limfo 1,19 ale pewnie za krótko, zeby to w ogole było miarodajne. Natomiast ALT mocno w góre - wątroba chyba jeszcze się nie przyzwyczaiła.
Ogólne samopoczucie dobre. Z obajwów tylko mrowienie palców prawej dłoni - mam tak od marca 2019 - już się do tego przywykłem więc nawet tego nie zauważam.
Chyba poprawiło się trafianie w klawisze przy pracy na komputerze - pewnie to nie zasługa TEC tylko czasu jaki minał od rzutu w marcu.
Ze skutków ubocznych - suchość w gardle godzinę po porannej dawce.
Odpowiedz
A mój flash od wczoraj ewoluował na takie cuś [emoji2356][Obrazek: b7fb8a85ce81def2c3fc9577e4ba72ad.jpg]

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(22-11-2019, 12:16)nadziejka napisał(a): A mój flash od wczoraj ewoluował na takie cuś [emoji2356][Obrazek: b7fb8a85ce81def2c3fc9577e4ba72ad.jpg]

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
Skad ja to znam
U mnie takie flashe byly
Odpowiedz
U mnie też takie same. Czasami słabsze, czasami mocniejsze a czasami w ogóle. Jestem na tec 2 lata
Odpowiedz
No to mnie uspokoilyscie [emoji16]

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Ja na tec 2.5 roku i to samo, plus twarz, plus czasami brzuch.

Nadziejka, każdy jest inny, może Tobie akurat przejdzie.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości