Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
Speculum, będzie dobrze. Musi.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
(01-06-2019, 19:35)Akinom napisał(a): Speculum, będzie dobrze. Musi.

Nie pozostaje nic innego, jak zacisnąć żeby i przeczekać. Wszystko w imię mózgu i rdzenia  Duży uśmiech
Odpowiedz
Ostatnio bylem w aptece i tak z ciekawości pogadałem z kobitkamii tam. I dałem im do myślenia co na taki bół żołądka i bebechów po tabletce. No to wymyśliły żeby sobie wypróbować Gastrotuss. takie coś jak zawsze na refluks itp w saszetkach. No to na spróbowanie wziąłem jedną. Leżała pare dni aż dopadło mnie ściskanie żołądka. No to se myślę, czaas wypróbować. Wypiłem ten syropek z saszetki, nawet dobry w smaku. Efekt - kilka minut i bóle przeszły. Może to trochę sposób, żeby aż tak sie nie faszerować tabletkami z różnego rodzaju polprazolem.
Odpowiedz
(02-06-2019, 08:57)baryla1969 napisał(a): Ostatnio bylem w aptece i tak z ciekawości pogadałem z kobitkamii tam. I dałem im do myślenia co na taki bół żołądka i bebechów po tabletce. No to wymyśliły żeby sobie wypróbować Gastrotuss. takie coś jak zawsze na refluks itp w saszetkach. No to na spróbowanie wziąłem jedną. Leżała pare dni aż dopadło mnie ściskanie żołądka. No to se myślę, czaas wypróbować. Wypiłem ten syropek z saszetki, nawet dobry w smaku. Efekt - kilka minut i bóle przeszły. Może to trochę sposób, żeby aż tak sie nie faszerować tabletkami z różnego rodzaju polprazolem.

Dzięki, będę o tym pamiętać, na razie kupiłam to: Gelatum Aluminii phosphorici - również rada z tego wątku Duży uśmiech
Odpowiedz
Muszę spróbować tych saszetek. Może pomoga.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
(02-06-2019, 09:53)Akinom napisał(a): Muszę spróbować tych saszetek. Może pomoga.

Też zamówię  Duży uśmiech

Dodatkowo, wczoraj kupiłam 2 porządne zielone herbaty, polecał WorkBorg. Uśmiech
Odpowiedz
No to jestem pełnoprawną członkinią tego wątku, właśnie siedzę z flashem po godzinie od przyjęcia pierwszej tabletki Uśmiech . pierwszy dzień nowego rozdziału w życiu do tej pory tylko nadzieja, że się sm nie obudzi a teraz ze wsparciem. poza pieczeniem, swędzeniem i zaczerwienieniem narazie nic więcej się nie dzieje.
--
co ma być to będzie po co się zamartwiać...
Odpowiedz
Jeszcze tak nie było żeby komuś flash nie zszedłUśmiech Powodzenia z tecUśmiech
Odpowiedz
Mnie wczoraj zapaliło na czerwono, tak solidnie, reklama Pudliszek bez charakteryzacji Duży uśmiech
Odpowiedz
A ja pisałam ale nie umieścilam w watku.
W sb bylam z mezem na weselu. W nd na poprawinach taki mnie flash zlapal ze nie dawalam rady. I trzymal mnie ponad godzine.
Czasem meczy mnie to ze dwa razy dziennie plone jak szalona. Nawet oczy czy przelyk pieka tak ze mm wrazenie ze sie spale kiedys
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 36 gości