Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
(15-02-2019, 00:08)kasiaa napisał(a): Cześć. Czy dostaliście paszport lekowy do Tecfdery? Przede mną pierwsza podróż samolotem od rozpoczęcia leczenia a neurolog powiedział, że paszporty są tylko do zastrzyków. Czy ktoś latał z tabletkami w bagażu podręcznym?

Mi tez mowili ze paszporty do zastrzykow
Odpowiedz
(15-02-2019, 00:08)Jkasiaa napisał(a): Cześć. Czy dostaliście paszport lekowy do Tecfdery? Przede mną pierwsza podróż samolotem od rozpoczęcia leczenia a neurolog powiedział, że paszporty są tylko do zastrzyków. Czy ktoś latał z tabletkami w bagażu podręcznym?

Latałam wielokrotnie z Tecfiderą w bagażu podręcznym, w UE i poza UE. Bez paszportu lekowego, bez problemów.
Odpowiedz
Ja dostałam, paszport z innego leku wypisany na tec. Leciałam do kraju gdzie na każdy lek musi być papierek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Pytam czysto teoretycznie: czy ktoś z Was bierze Tecfiderę i jednocześnie metforminę? Przeszukałam forum, ale nic nie wyskoczyło. Uśmiech
Jestem ciekawa czy można. Oczywiście zapytam lekarza, jeśli się okaże, że dostanę Tec.
Odpowiedz
Metfotmine brałam przy próbach zajścia w ciążę. Nie wiem po co, ale brałam wtedy wszystko, co kazali.
Odpowiedz
(28-02-2019, 08:42)Akinom napisał(a): Metfotmine brałam przy próbach zajścia w ciążę. Nie wiem po co, ale brałam wtedy wszystko, co kazali.

Razem z Tec?
Odpowiedz
Nie razem z wszystkimi swinstwami na niepłodność. To niby obniża cukier i chyba nie ma większego znaczenia przy tec. Mi na początku leczenia tec neurolog powiedział. że mogę stosować wszystko, tylko uważać na leki obciążajace wątrobę.
Odpowiedz
(28-02-2019, 09:39)Akinom napisał(a): Nie razem z wszystkimi swinstwami na niepłodność. To niby obniża cukier i chyba nie ma większego znaczenia przy tec. Mi na początku leczenia tec neurolog powiedział. że mogę stosować wszystko, tylko uważać na leki obciążajace wątrobę.

Dzięki, o to mi chodziło Uśmiech
Odpowiedz
Dziś zazylam pierwszą tabl od niedz. Taką przerwę miałam przez zabieg

Ciekawe jak minie noc oby się udało bez skutków ubocznych
Odpowiedz
Pewnie organizm się nie zdążył odzwyczaićUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości