Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
#1
Dziś zaczęłam.
Dzień 1. Pół godz po zażyciu wizyta w wc. Po godz znowu. I tyle skutków ubocznych po 1 dawce
Odpowiedz
#2
Mufa trzymam kciuki oby tych skutków ubocznych było jak najmniej.
Odpowiedz
#3
Biorę Betaferon i choć jestem zadowolona to z nadzieją patrzę na wszystkie informacje o tych tabletkach. Mam nadzieję, że kiedyś będę miała szansą na rezygnację na ich rzecz z zastrzyków, więc z ciekawością będę śledzić Twoje doświadczenia w tej kwestii. Dwa razy dziennie będziesz brała tabletki? Też trzymam kciuki!
Odpowiedz
#4
Tak 2x dziennie przez tydzień dawka 120. A potem już do końca 240mg.

Dzisiaj ból głowy ale liczę że to po kontraście
Odpowiedz
#5
Dzień 3 bez skutków ubocznych Duży uśmiech
Odpowiedz
#6
Są jakieś zalecenia, których przestrzegasz? Bierzesz aspirynę o której na forum ktoś już pisał? Albo coś osłonowo? Jak z dietą? Czy poza problemami żołądkowymi pierwszego dnia kompletny spokój ze skutkami ubocznymi?
Odpowiedz
#7
Już od dawna jestem na diecie bezglutenowej i bezlaktozowej. Osłonowo brałam przez tydzień vivomixx (te za 80zł Smutny ) Nic poza tym nie stosuje. Dostałam rozpiskę co jeść w razie bólu, ale póki co nie było potrzeby
Odpowiedz
#8
Ten Vivomixx też przypisał Ci neurolog? To na receptę? Mogłabyś napisać co jest mniej więcej o tej rozpisce co jeść na wypadek bólu? Jakie to mniej więcej zalecenia.
Odpowiedz
#9
Mogę zrobić zdjęcie jak wrócę do domu. Vivomixx to probiotyki w maksymalnej dawce 450mln. Brałam przez tydzień a teraz planuje przejść na Sanprobi jest mniej bakterii ale liczę że wystarczy

Vivomixx bez recepty
Odpowiedz
#10
Oooo, extra. To poproszę o zdjęcie tych zaleceń. Idę na wizytę kontrolną i będę chciała prosić o zmianę leku na Tecfidera. Przyzwyczaiła się do zastrzyków,ale jeśli można prościej to chyba warto zmienić. Tylko jeszcze ciągle analizuję czy skutki uboczne nie będą gorsze od tych, które mam teraz (teraz mam minimalne).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 90 gości