Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anonimowa ankieta do pracy mgr
#1
Witajcie Uśmiech
Mam na imię Paulina i jestem studentką ostatniego roku psychologii. Zapewne każdy z Was domyśla się czym będę zajmowała się przez następne miesiące... Duży uśmiech
Dokładnie! Pisaniem pracy magisterskiej. W związku z tym, że bez Waszej pomocy moje badanie nie ma sensu, bardzo serdecznie proszę Was o pomoc w wypełnieniu anonimowej ankiety, do której link zamieszczam poniżej. Potrzebuję jeszcze TYLKO 70 odpowiedzi, stąd gorąca prośba w Waszym kierunku.
Z góry dziękuję wszystkim osobom, które zechcą poświęcić swój cenny czas na moje badanie Uśmiech


Link do ankiety:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQ...usp=pp_url
Odpowiedz
#2
Zrobione, bardzo fajny temat. Wreszcie podstawa SM, stan psychiczny, który moim zdaniem jest podłożem postępującej choroby.
Powodzenia
As long as you fight you are the winner Serce
Odpowiedz
#3
Również wypełniłam Uśmiech
Odpowiedz
#4
(15-07-2020, 15:35)agica napisał(a): Zrobione, bardzo fajny temat. Wreszcie podstawa SM, stan psychiczny, który moim zdaniem jest podłożem postępującej choroby.
Powodzenia
Serdecznie dziękuję  za wypełnienie ankiety i wspierające słowaUśmiech

(15-07-2020, 17:36)klaudia26 napisał(a): Również wypełniłam Uśmiech
Dziękuję Serce
Odpowiedz
#5
Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które wypełniły moją ankietę Duży uśmiech 
Niestety, nadal brakuje mi 50 osób. Gdyby jednak ktoś się zdecydował będę BARDZO wdzięczna Smutny

Pozdrawiam!
Paulina
Odpowiedz
#6
Poszlo
Odpowiedz
#7
Wypełniłam Uśmiech
Odpowiedz
#8
Zrobione. Powodzenia Oczko
Odpowiedz
#9
(03-08-2020, 17:22)Orchidea napisał(a): Poszlo

Dziękuje!Uśmiech

(05-08-2020, 10:06)yasmina napisał(a): Wypełniłam Uśmiech
Dziękuje!Uśmiech

(09-08-2020, 11:00)Bubka napisał(a): Zrobione. Powodzenia Oczko
Dziękuje!Uśmiech
Odpowiedz
#10
Poszło. Powodzenia, Paulina!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości