Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy rzut minie?
Belanna czasem trzeba dać czas czasowi jesli wiesz co mam na mysli. Część już Ci minęła, została ta najbardziej uciążliwa ale wierzę że też z czasem minie. Mi po rzucie tez zostaly zawroty głowy, jeszcze w szpitalu po solu wzięto mnie na salę rehabilitacji. sala sama w sobie jest strasznie dołujaca jak dla mnie. Dostalam zadanie wejscia i zejscia po schodach bez trzymania sie poręczy. Trzymać sie nie trzymałam ale odbijalam sie biodrami raz z jednej raz drugiej strony... na wyjscie ze szpitala dostalam zestaw Ćwiczeń na równowagę. Wzielam bo wzięłam ale sama nie wierzylam że bede w stanie je kiedykolwiek wykonać. Z czasem jednak zwroty przeszly, wchodzenie i schodzenie ze schodow przestalo sprawiać trudności a stanie na jednej nodze wydluzalo sie z kazdym dniem. U Ciebie bedzie podobnie. Trzymam kciuki! Pozdrawiam serdecznie Uśmiech
Odpowiedz
Trzymaj się ciepło. Pozdrowienia serdeczne i dużo zdrówka życzę. Wytrwałości, wszystko się ułoży
As long as you fight you are the winner Serce
Odpowiedz
Belanna, pomoc psychologa jest, jak najbardziej wskazana, sama z niej korzystam.
U mnie po solu chwała Bogu rzut przechodził, ale słabe nogi mam, po schodach idę trzymając się poręczy.
Wytrwałości i zdrowia Ci życzę. Serce
Odpowiedz
U mnie szumy przeszły po ok 3 tygodniach. Mroczki przed oczami po 3 miesiącach. Niedoczulica lewej strony ciała trzyma mnie też już od 3 miesięcy i jakoś nie mija. Najgorzej w mieszkaniu po trawie jak chodzę boso jest ok. W przypadku tych rzutów nie byłam u neuro. Byłam tylko jak dostałam paraliżu twarzy i po najmniejszej dawce sterydow zdecydowałam że już nigdy ich nie wezmę. Mi pomagają duże dawki witaminy C pije cały dzień oraz witamina D w dawce 20 000 IU
Odpowiedz
Hej dziewczyny Uśmiech
Już wiem, że rzut faktycznie zaczyna mijać po 4-6 tygodniach, tak jak pisała Monika. Zaczyna mijać, co nie znaczy, że wszystkie skutki też znikają. Niestety to trwa tak straaaasznie woooolno...
Minął mi już prawie całkiem ten okropny szum w uchu, czuję go tylko jak jestem zmęczona, zwłaszcza wieczorem. Trochę mam zniekształcony i słabszy słuch w tym uchu, ale to też pewnie minie.
Największym problemem są cały czas zachwiania równowagi. Na początku tygodnia znowu zaliczyłam glebę, tym razem w łazience i mam na ręce dwa piękne, dorodne, wielokolorowe siniaki. Ale widzę, że jest lepiej mimo wszystko. Droga z auta do szpitala nie sprawia mi już problemów, raz wyszłam nawet sama z domu do kosmetyczki na osiedlu i wróciłam. Poprawia się, tylko tak potwornie wolno...
Chodzę na rehabilitację i to pewnie mi bardzo pomaga. Tylko jestem zmęczona, bo to jazda na drugi koniec miasta dzień w dzień. Jakbym chodziła do pracy normalnie Oczko
Do psychologa też chodzę. Miałam na wiosnę okropne stresy w związku z pracą, na to nakładała się ta nieszczęsna pandemia i pewnie ten rzut był efektem tego wszystkiego. Na szczęście teraz mam wakacje, więc mogę spokojnie dochodzić do siebie. Zobaczymy, co te wizyty dadzą.
Odpowiedz
Nareszcie dobre wieści! Teraz juz bedzie tylko lepiej, pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
Trzymaj się Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości