Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wpływ rehabilitacji senatoryjnej na stan zdrowia pacjentów z SM
#1
Dzień dobry. Jestem studentką II roku II stopnia fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego. Chciałabym prosić Państwa o wypełnienie poniższej ankiety, która zajmie Państwu ok. 15-20 minut. Ankieta ma na celu określenia wpływu leczenia sanatoryjnego na stan zdrowia pacjentów chorujących na stwardnienie rozsiane.
Dziękuję za poświęcony czas

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQ...sp=sf_link
Odpowiedz
#2
Cześć, jestem Dominika, jestem studentką...., mam prośbę o wypełnienie ankiety itd


Trochę kultury dziewczyno


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
Tekst razem z linkiem był kopiowany bo był wstawiany na różne strony. Nie wiem jakim cudem został wstawiony sam link. Już post został edytowany. Mimo mojego błędu można było normalnie, w uprzejmy sposób zwrócić uwagę a nie od razu posądzać o brak szacunku.
Odpowiedz
#4
A mam pytanie . To ankieta dla kazdego z sm czy tylko dla osob ktore korzystaja z rehabilitacji?
Odpowiedz
#5
Głównie dla osób które uczęszczają na rehabilitcje. Ale każda odpowiedź się dla mnie liczy. Więc każdy kto ma chwilę czasu i chęci może ją wypełnić Uśmiech
Odpowiedz
#6
(16-05-2020, 19:27)Dominikaaaa napisał(a): Tekst razem z linkiem był kopiowany bo był wstawiany na różne strony. Nie wiem jakim cudem został wstawiony sam link. Już post został edytowany. Mimo mojego błędu można było normalnie, w uprzejmy sposób zwrócić uwagę a nie od razu posądzać o brak szacunku.


Nikt Ci nie zarzuca braku szacunku, tylko brak kultury....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#7
Zaczęłam wypełniać, ale nigdy nie byłam na turnusie, więc nie wypełniłam do końca
Odpowiedz
#8
JMonika jak Ty lubisz się mnie czepiać, i tak robiąc to zaśmiecasz wątekOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości