Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PILNE! Koronawirus - problemy
#21
Cześć,
sm znowu mnie atakuje, więc próbuję dodzwonić się do centrum leczenia sm Ma-lek w Katowicach. Niestety nikt nie odbiera. Odzywa się automatyczna sekretarka. Podobnie było 15 marca. Czy ktoś z Was kontaktował się z tym ośrodkiem w czasach koronawirusa?
Odpowiedz
#22
Becia odbierała leki niedawno, maila im wyślij.
Odpowiedz
#23
(14-04-2020, 12:47)hela napisał(a): Becia odbierała leki niedawno, maila im wyślij.
Dziękuję za info.
Odpowiedz
#24
(14-04-2020, 09:58)js65 napisał(a): Cześć,
sm znowu mnie atakuje, więc próbuję dodzwonić się do centrum leczenia sm Ma-lek w Katowicach. Niestety nikt nie odbiera. Odzywa się automatyczna sekretarka. Podobnie było 15 marca. Czy ktoś z Was kontaktował się z tym ośrodkiem w czasach koronawirusa?
Witam,
W marcu odbierałam leki i faktycznie wspominali, że będzie utrudniony kontakt. Jakby się coś działo miałam dzwonić pod numer komórki podany na stronie. Daj proszę znać czy się udało z nimi skontaktować. Spróbuj napisać sms'a.

Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#25
(14-04-2020, 16:06)Agata86 napisał(a):
(14-04-2020, 09:58)js65 napisał(a): Cześć,
sm znowu mnie atakuje, więc próbuję dodzwonić się do centrum leczenia sm Ma-lek w Katowicach. Niestety nikt nie odbiera. Odzywa się automatyczna sekretarka. Podobnie było 15 marca. Czy ktoś z Was kontaktował się z tym ośrodkiem w czasach koronawirusa?
Witam,
W marcu odbierałam leki i faktycznie wspominali, że będzie utrudniony kontakt. Jakby się coś działo miałam dzwonić pod numer komórki podany na stronie. Daj proszę znać czy się udało z nimi skontaktować. Spróbuj napisać sms'a.

Pozdrawiam Uśmiech
Witam,
jestem już po rozmowie z dr Maciejowskim i pierwszym wlewie-solu w Ma-lek w Katowicach. Przychodnia wznowiła dzisiaj działalność. Większość lekarzy z tego ośrodka przyjmuje pacjentów. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za forumową pomoc w nawiązaniu kontaktu z Ma-lek.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości