Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PILNE! Koronawirus - problemy
#11
(23-03-2020, 19:54)Anna Zet napisał(a): Na 31 mam odbiór leków. Zobaczymy.
Ja rowniez na 31 , dzis dzwonilam czy wszystko aktualne to Pani w recepcji mowila ze jak najbardziej na ten moment tak , chyba ze sie cos zmieni to mi da znac. Uśmiech
Odpowiedz
#12
Jestem chory na stwardnienie rozsiane pierwotnie postępujące od 2016 r. Miałem mieć w marcu podany ocrevus pierwszą dawkę. Jednak dyrektor szpitala wydał zarządzenie, które wstrzymuje to do odwołania.
Co ja mam zrobić, oprócz czekania?
Odpowiedz
#13
Witaj squardon Uśmiech chyba w dziale ciekawe linki jedna z administratorek wystawiła zalecenia Polskiego Towarzystwa Neurologicznego gdzie było właśnie napisane że nie zaleca się teraz rozpoczynania terapii m.in ocrevusem. Poczytaj sobie Uśmiech
Chyba niestety nie pozostaje w tej chwili nic poza czekaniem. Wiele osób jest w trudnej sytuacji z powodu różnych ograniczeń z dostępem do jakiegokolwiek leczenia w tej chwili. Musimy to jakoś przetrwać...
Na pewno jak już sytuacja wróci w miarę do normy będziesz mógł zacząć leczenie.
Odpowiedz
#14
Dziękuję za wszystkie wpisy i wiadomości prywatne, przekazuję je do PTNu. Nie na wszystkie wiadomości zdążyłam odpisać, zrobię to jutro.

Komplikacji i problemów w najbliższych dniach i tygodniach będzie zapewne sporo... Jak będą Was spotykać to piszcie, dzwońcie - będziemy próbować działać.


Numer jest na stronie Fundacji, ale jeszcze podam - 791 111 301 , mail: fundacja@stwardnienierozsiane.info. Oczywiście w tym wątku też można zgłaszać.
Odpowiedz
#15
Ja mam Monika pytanie
Juz pisalam o tym na forum
Lecze sie w Starchowicach- zrobili szpital zakaznym
Moj neuro odeslal mnie do szpitala do Skarzyska- dzis odzial neurologiczny zamkneli bo personel zakazony
Dzwonilam do pielegniarki ze Skarzyska mowila mi ze nie wie czy dostane leki- mam dzwonic w srode

I pytanie
Jesli mi nie wydadza leku to co wtedy?
Gdzie mam to zglosic?
Nie wiem czy wyznaczyli by inne miasto na odbior bo w Skarzysku jest program no i ze Starachowic wszystkich do Skarzyska wysylaja
Poza tym lek tylko na mc mieli mi wydac

Ja to juz wlosy z glowy wyrywam bo leku jak nie dadza to inny szpital z dnia na dzien nie wyda
Odpowiedz
#16
Anka, trudno mi w tym momencie jednoznacznie odpowiedzieć. Dołączyłam do zapytania do PTN. Dam znać, jeśli czegoś się dowiem.
Do kiedy masz zapas leków? Na szczęście w ogromnej większości szpitali - zamknięcia (oddziałów czy też całej placówki) z powodu zakażenia pacjentów/pracowników COVID-19 trwają do kilku dni. Można mieć nadzieję, że i ten szpital szybko wznowi normalną pracę.
Nie martw się, w razie czego jako Fundacja będziemy interweniować.
Odpowiedz
#17
(24-03-2020, 11:58)Beciaa05 napisał(a):
(23-03-2020, 19:54)Anna Zet napisał(a): Na 31 mam odbiór leków. Zobaczymy.
Ja rowniez na 31 , dzis dzwonilam czy wszystko aktualne to Pani w recepcji mowila ze jak najbardziej na ten moment tak , chyba ze sie cos zmieni to mi da znac. Uśmiech

W Krakowie?Uśmiech
Odpowiedz
#18
Witam! Czy ktoś wie czy jest możliwy odbiór leków w szpitalu na ulicy Przybyszewskiego w Poznaniu? Zastanawiam się czy to w ogóle możliwe??? Ktoś, coś???
Odpowiedz
#19
(26-03-2020, 10:32)Kinga40 napisał(a): Witam! Czy ktoś wie czy jest możliwy odbiór leków w szpitalu na ulicy Przybyszewskiego w Poznaniu? Zastanawiam się czy to w ogóle możliwe??? Ktoś, coś???
Kinga dzwon i pytaj
Odpowiedz
#20
Jeśli mogę dołożyć swoje 3 grosze...
Szpital w Gdyni. Leczenie Tecfiderą od 10.2019.

Zgłosiłem lekarce prowadzącej, że kończą mi się leki. W związku z sytuacją wirusową poleciła na we własnym zakresie zrobienie badań krwi/moczu. Jednocześnie poinformowała, że sama jest na zwolnieniu. Tu pojawia się problem: od otrzymania wyników przeze mnie jest problem z kontaktem z lekarką. Rozumiem w pełni sytuację (wirusa, przebywanie na zwolnieniu, inną organizację szpitala itd.).
Chcę tylko wiedzieć czy ktoś wyda mi leki. Nie potrzebuję badań neurologicznych, rezonansu. Pewnie akurat moja sytuacja wydaje się nieskomplikowana tylko dla mnie Podejrzany a w tle są wszystkie nieznane mi procedury, które uniemożliwiają proste wydanie takich leków.

EDIT: Dodzwoniłem się na oddział i w niedzielę będę mógł odebrać leki. Procedury są uproszczone.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości