Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajcie :)
#21
Cześć Wam Uśmiech
Mam na imię Karolina i jestem tu nowa. Chciałam dołączyć do tego forum, bo żyję w dużej niepewności od dłuższego czasu. Raz słyszę, że mam SM, po kolejnym czasie, że nie mam. Raz usłyszałam, że mam TIA od jednego neurologa i zostawił mnie z informacją, a drugi rozpoznał tężyczkę. To co mam zdiagnozowane to wspomnianą tężyczkę i hiperinsulinizm. Byłam u neuro od SM, byłam u profesora neurologa, byłam na oddziale i niby coś mam, ale jednak nie mam... Miałam tydzień temu robiony RM głowy z kontrastem i pojawiło się kilka nowych zmian, ale bez wzmocnienia. Dowiedziałam się, że te objawy mogą być z powodu chorób infekcyjnych, tak ogólnie, bez szczegółów... Jak mówię o objawach "ocznych", to słyszę, że to może być coś innego. Ale co? Sama poszukuję odpowiedzi, bo mam wrażenie, że lekarze nie wiedzą co mi powiedzieć... Wpadłam na pomysł pójścia do reumatologa, bo moja mama ma toczeń (choć mówię to za każdym razem jak idę do lekarza). Cieszę się, że jest takie miejsce, gdzie można napisać o swoich objawach, lękach i zobaczyć, że się nie jest samemu z tym.
O rety, ale się rozpisałam Oczko Ciekawa jestem jak sobie radzicie w czasie izolacji.
Odpowiedz
#22
Cześć, reumatolog to dobry pomysł, i jeszcze odwiedziłaby jakiegoś specjalistę oś sm, najbliżej masz do Łodzi, prof. Selmaj.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#23
(20-03-2020, 17:19)Aga.Aga napisał(a):
(20-03-2020, 12:47)e-smka napisał(a): Ja grzecznie w pracy siedzę  Język
Co chwile myję ręce i dezynfekuję i trzymam się na 2 m od ludzi chociaż to nie takie łatwe ...  Wywracanie oczami
A tak dziewczyny zupełnie z innej beczki...powinnam w innym wątku, ale tak przy okazji....Czy tez sie gorzej czujecie przed i w trakcie okresu?Ja odczuwam niestety pogorszenie w funkcjonowaniu. Juz ktoryś miesiąc z rzędu odczuwam, ze mi gorzej w tym czasieSmutnyWcześniej, przed diagnozą zawsze na luzie, a teraz jeszcze jakby samo sm bylo mało takie klocki...ehh
Ja nie odczuwam praktycznie w ogole żadnych dolegliwości ale pewnie duzo pomagają tabletki antykoncepcyjne które przyjmujeUśmiech, kiedyś jak nie bralam to towarzyszył mi głównie mocny bol brzucha 1dzien przed i przez kolejne dwa dni. Kazda z nas przechodzi to inaczej , szkoda tylko ze to tak często a nie np raz na pół roku :p
Odpowiedz
#24
(22-03-2020, 09:38)hela napisał(a): Cześć, reumatolog to dobry pomysł, i jeszcze odwiedziłaby jakiegoś specjalistę oś sm, najbliżej masz do Łodzi, prof. Selmaj.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 Cześć Hela, 

Dziękuję za odpowiedź i za polecenie specjalisty Uśmiech Warto skonsultować się z kimś jeszcze. 

Zdrówka!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości