Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SM, koronawirus, paranoja
#11
Ja nie jestem w ogóle zdziwiona tym tekstem. Sama nie odwiedzam znajomych i rodziny, którzy są chorzy lub mają chore dzieci, nie przyjmujemy odwiedzin takich osób, do szału doprowadzają mnie ludzie, którzy łażą chorzy zamiast siedzieć na dupie w domu i Ci, którzy nie szczepią dzieci na choroby, na które ja nawe nie mogę się już zaszczepić nawet gdybym chciała. Dwa lata temu, kiedy u mojego męża była w pracy epidemia rotawirusa, mój mąż przez kilka dni mieszkał w hotelu. Ja łapię absolutnie każdą zarazę i infekcje niestety wywołują u mnie rzuty, więc nie, dziękuję.
Odpowiedz
#12
Ja pod katem dziecka w domu zawsze robie awanture jak ktos chory przychodzi do nas
O sobie tez mysle
Sama z synem tez do ludzi nie chodze jak on chory
Jakos specjalnie ja nie choruje
Jelitowki zawsze lapie jak syn przyniesie z zerowki
Ale tak to rzadko sie przeziebiam
No ale za to jako jedyna krztussca zlapalam wiec tu poszalalam bo cholera wie skad to sie wzielo

Szanuje osoby ktore mysla o tym ze jak sa chore moga kogos zarazic i siedza w domu zamiast rozsiewac zarazki
No ale malo takich osob
Ostatnio zwrocilam w aptece uwage jednej pani bo jej syn kaszlal i kichal nie zakrywajac ust
Oczywiscie Pani naubliżała mi
To tyle w temacie
Odpowiedz
#13
https://www.su.krakow.pl/nasz-szpital/ak...iologiczna

Ładnie!
Mam rozumieć ze pacjenci z SM nie dostana lekow w tym szpitalu?
Jak jest u was?
W moim szpitalu poki co nie wystosowano takiego ogloszenia
Odpowiedz
#14
U nas oddział zakaźny jest w osobnym budynku także szpital funkcjonuje normalnie, tylko odwiedzin nie ma, ale to zawsze w sezonie grypowym. W Katowicach są tylko pacjenci z sm i inni neurologiczni także tam pewnie problemu nie ma.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#15
Ja sie zaczynam powoli obawiac paniki ludzi, pustych półek w sklepach itp
Odpowiedz
#16
(10-03-2020, 17:56)Anka napisał(a): Ja sie zaczynam powoli obawiac paniki ludzi, pustych półek w sklepach itp
Ja u siebie w szpitalu mam rezonans 27 marca. Pytam lekarza jak się dostanę. No pacjentów przyjmujemy  Uśmiech
Odpowiedz
#17
Super! Daj znac jak dostaniesz wyniki
Odpowiedz
#18
Ostatniego dnia marca odbieram pierwszy raz leki w szpitalu. Mam nadzieję, że do tego czasu sytuacja nieco się uspokoi..
Odpowiedz
#19
(10-03-2020, 17:29)Anka napisał(a): https://www.su.krakow.pl/nasz-szpital/ak...iologiczna

O jej. Mój szpital. Wizyta we wtorek, dzwonił ktoś może już pytać czy nasze wizyty zostają bez odwołania? 
Odpowiedz
#20
Weszlam do Biedronki
Zero mleka, kasz, makaronow i konserw
Ludzi starsi wykupuja tyle
Plus oczywiscie kaszla nie zatykajac twarzy
Wiec juz dzis musialam oczywiscie sie poklocic z jakas starsza tepa baba zeby nie kaszlala na mnie
Pozniej zerkne czy w innych sklepach tez brak towaru
Ja osobiscie nie widze sensu w robieniu zapasow ale jak tak bedzie dalej to trzeba bedzie zrobic zapasy jakies
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości