Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drgająca powieka
#1
Hej czy drgająca powieka może być objawem SMu czy raczej powiązać to z brakiem magnezu i nie doszukiwać się dziury w całym?widzę ok tylko drga mi ciągle Uśmiech
Odpowiedz
#2
Kaczucha mi tez drga jak mniej spie czy mam stresa
Nie wiem czy to sm czy brak np magnezu ale sie zdaza
Odpowiedz
#3
Też tak mam i również nie wiem czego to skutek Oczko
Odpowiedz
#4
Może być, ale nie objawem ale skutkiem, tak jak i całej masy innych przypadłości, także weź magnez i miej się dobrzeUśmiech
Odpowiedz
#5
tez mam to samo!!! Powiedziano mi ze to stres. Magnez to dobry pomysl,napewno nie zaszkodzi.
Odpowiedz
#6
Ale wiecie co teraz tak sobie mysle
Mi nigdy zaden magnez nie pomogl
Macie cos sprawdzonego? Najlepiej 1x1 stosowanie a nie po 5 szt dziennie
Odpowiedz
#7
Ja tak miałam po rzucie, przeszło dopiero po znieczuleniu ogólnym przy operacji[emoji23][emoji23][emoji23]

A tak na poważnie to naprawdę przede wszystkim bierze się z niedoborów mikroelementów a nie z sm.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#8
Och, latające powieki się zdarzają. Myślę, że to ma jakiś związek z SM, ale w sumie co z tego. Przecież nikomu sterydów nie zapodają na latające powieki.
A z łykaniem tabsów lepiej być ostrożnym. Wszystko można przedawkować i może zaszkodzić, magnez też. Jeśli już, to lepiej postawić na postać naturalną, kilka kostek gorzkiej czekolady na przykład.
Odpowiedz
#9
Powieka może drgać od niedoborów, w tym głównie magnezu, ale i elektrolitów. Po zbyt intensywnym wysiłku, przez brak snu, nadmierny stres, powodów jest naprawdę sporo i tu bym się SM nie doszukiwała.
__________________
Zobacz na kotły gazowe z tego sklepu
Odpowiedz
#10
(19-02-2020, 13:40)Kaczucha napisał(a): Hej czy drgająca powieka może być objawem SMu czy raczej powiązać to z brakiem magnezu i nie doszukiwać się dziury w całym?widzę ok tylko drga mi ciągle Uśmiech
To nie tylko niedobór magnezu, ale przede wszystkim potasu.

(19-02-2020, 17:12)Anka napisał(a): Ale wiecie co teraz tak sobie mysle
Mi nigdy zaden magnez nie pomogl
Macie cos sprawdzonego? Najlepiej 1x1 stosowanie a nie po 5 szt dziennie

Tak, trzeba uzupełnić potas Duży uśmiech Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości