Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akupunktura
#1
Czytałam właśnie o akupunkturze i terapii Czaszkowo krzyżowej stosowanej w SM. Ciekawi mnie czy ktoś z Was przeszedł taką terapię.
Odpowiedz
#2
Chyba już ktoś tu o tej terapii pisał, tak mi się wydaje. Wiesz na czym to polega?
Odpowiedz
#3
(29-01-2020, 16:10)hela napisał(a): Chyba już ktoś tu o tej terapii pisał, tak mi się wydaje.  Wiesz na czym to polega?
No właśnie czytam o tym . I jestem ciekawa czy ktoś miał taki zabieg .
Odpowiedz
#4
Ja byłam na akupunkturze, ale jeszcze przed postawieniem diagnozy. Nie mogłam normalnie chodzić i poszłam ze wstępna diagnozą. Wybrałam 7 spotkań i nie odczuwałam poprawy. Dużo osób chwaliło sobie akupunkturę i mówili że im pomogło. Tylko to były jakieś inne schorzenia.
Odpowiedz
#5
Czy słyszeliście o terapii Dr Janusza Kolodziejczyka ? Doktor ten zajmuje się odmiana akupunktury tzw. Klawiterapią. Na Youtube jest pelno filmow na ten temat. Osobiscie tego nie doswiadczylam ale informacje podawane tam brzmią wg. przekonywujaco.

Izabelasl - czy mialas na mysli ta terapie piszac o terapii czaszkowo-krzyzowej, bo w Klawiterapia skupia sie na „nakuwaniu” drobnymi gwozdzikami okolic czaszki i kregoslupa/plecow.

Polecam Wam zapoznac sie z tymi filmikami i jestem ciekawa Waszych opini.

Ta metoda jest stosowana do wielu chorób ale MS tez jest brane tam pod uwage. Na jednym z filmow doktor mowi o swoim dokonaniu z pacjentem MS ktory zaczal ruszac reka po zaledwie pary zabiegach, ktore sa bardzo proste i mozliwe do samodzielnego stosowania w domu.
Odpowiedz
#6
(30-01-2020, 18:39)Sylvia napisał(a): Czy słyszeliście o terapii Dr Janusza Kolodziejczyka ? Doktor ten zajmuje się odmiana akupunktury tzw. Klawiterapią. Na Youtube jest pelno filmow na ten temat. Osobiscie tego nie doswiadczylam ale informacje podawane tam brzmią wg. przekonywujaco.

Izabelasl - czy mialas na mysli ta terapie piszac o terapii czaszkowo-krzyzowej, bo w Klawiterapia skupia sie na „nakuwaniu”  drobnymi gwozdzikami okolic czaszki i kregoslupa/plecow.

Polecam Wam zapoznac sie z tymi filmikami i jestem ciekawa Waszych opini.

Ta metoda jest stosowana do wielu chorób ale MS tez jest brane tam pod uwage. Na jednym z filmow doktor mowi o swoim dokonaniu z pacjentem MS ktory zaczal ruszac reka po zaledwie pary zabiegach, ktore sa bardzo proste i mozliwe do samodzielnego stosowania w domu.
Akurat chodziło mi o rodzaj masażu, czy też ucisku o którym czytałam na temat terapii Czaszkowo krzyżowej.
Odpowiedz
#7
(03-02-2020, 17:39)izabelasl napisał(a): Akurat chodziło mi o rodzaj masażu, czy też ucisku o którym czytałam na temat terapii Czaszkowo krzyżowej.

Czy mozna cos znaleźć na ten temat w sieci, no na YouTube. Jeśli tak to Pod jaka nazwa ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości