Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hej, podejrzewam u siebie sm
(10-08-2020, 10:41)Agata05 napisał(a): Czy ktoś mi może powiedzieć czy to aby normalne ze strasznie dzisiaj zaczęły bolec mnie plecy poniżej miejsca wkłucia? Ból odczuwam kiedy przekrecam się na łóżku czy próbuje wstać ale najgorszy jest gdy próbuje iść... wtedy to mnie dopiero boli stawianie każdego kroku..!
Punkcje miałam w środę, typowego zespołu popunkcyjnego nie miałam. Bolały mnie plecy bardzo pomiędzy łopatkami w sobotę i niedziele ale wzięłam ketonal i było okej. Wczoraj wieczorem czułam się bardzo dobrze i trochę sobie pochodzilam, może się przeforsowałam ?
Podczas punkcji lekarz trafił mi w nerw dwa razy przez co czułam okropne prady.. czy możliwe ze stad ten ból?
Niestety też tak miałam. Ból odczuwam często lecz nie wiem czy jest to zwiazane z punkcja, raczej nie. 
Odpowiedz
Nie mam pojęcia czy takie objawy po punkcji są normalane bo mnie tylko strasznie bolała głowa. Ale tak naprawdę mocno zaczęła mnie boleć dopiero 5 dni po punkcji więc niekoniecznie objawy muszą pojawić się od razu...

A jeśli chodzi o ilość zmian które Ci wyszły w rezonansie to u mnie było tak samo. Byłam w twoim wieku jak dostałam diagnozę i też zmian miałam dużo i były wszędzie. Od tamtego czasu jeszcze mi ich trochę przybyło (od diagnozy minęło już ponad 6 lat) ale funkcjonuję normalnie. Więc nie martw się tym że masz dużo zmian bo to nie oznacza że musi być źle. Mam różne dolegliwości i lepsze i gorsze dni ale ogólnie nie jest aż tak źle Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości