Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie o orzeczenie
Orzeczenie na pewno zrobią tak że żadnej przerwy wpisanej nie będzie ale jak pracodawca będzie na to patrzył to nie wiem. Myślę że w obecnej sytuacji powinien wykazać się zrozumieniem i nie zmieniać Ci warunków pracy. Przecież to nie twoja wina że komisje są odwołane. No ale wszystko zależy od człowieka...

A tak nawiasem mówiąc to ja miałam komisje w lutym a orzeczenie kończyło mi się w styczniu więc nawet bez koronawirusa mieli gdzieś że mi przerwa wyjdzie.
Odpowiedz
(20-03-2020, 06:58)Blanka napisał(a): Czy ktos wie co z orzeczeniami, ktore w marcu straca ważność?Zlozylam wniosek, ale przez koronawirusa nie wiem kiedy bedzie komisja i co z 7godz. praca?
Moja znajoma taka kobieta 2 ulice dalej mieszka miała teraz ten temat na dniach.Przyznali jej orzeczenie zaocznie tak mi powiedziała bo nie chcą /nie mogą się spotykać z pacjentami i żeby nie było natłoku z którego nie wyjdą potem to dają.Chciała iść do lekarza też i umówili ją na wizytę telefonicznie-dostała L4 BEz zbędnego  gadania-ponoć lepiej ,że idziesz na L4 I NIE ZARAŻASZ.
Odpowiedz
Ok dziękuję
Odpowiedz
(13-03-2020, 15:49)klaudia26 napisał(a): A nie powiedzieli Ci kiedy orzeczenie będzie gotowe? U mnie od razu podają datę kiedy przyjść odebrać.
Ja miałam po 9 dniach.
Na odwołanie się masz dwa tygodnie od odbioru orzeczenia. Ale odwołanie jest już do wojewódzkiej komisji a nie powiatowej.
Dostałem decyzję. Przyznali mi umiarkowany Uśmiech wszystko spoko, ale co mi teraz z tego? Przez tego wirusa wszystkie plany póki co poszly się walić... Pracy to ja teraz napewno nie znajdę skoro firmy zamykają póki co, a ludzi wysyłają na przymusowe urlopy XD
Odpowiedz
Jestem ciekaw co mogę teraz z tym stopniem zrobic
Praca odpada. Ludzi zwalniają, a nie zatrudniają.
Gospodarka dostanie po dupie..
Jak mogę skorzystać z tego stopnia w tych czasach? :/
Odpowiedz
(23-03-2020, 01:59)Maik95 napisał(a):
(13-03-2020, 15:49)klaudia26 napisał(a): A nie powiedzieli Ci kiedy orzeczenie będzie gotowe? U mnie od razu podają datę kiedy przyjść odebrać.
Ja miałam po 9 dniach.
Na odwołanie się masz dwa tygodnie od odbioru orzeczenia. Ale odwołanie jest już do wojewódzkiej komisji a nie powiatowej.
Dostałem decyzję. Przyznali mi umiarkowany Uśmiech wszystko spoko, ale co mi teraz z tego? Przez tego wirusa wszystkie plany póki co poszly się walić... Pracy to ja teraz napewno nie znajdę skoro firmy zamykają póki co, a ludzi wysyłają na przymusowe urlopy XD
Osoby które są przymuszane do urlopu mogą to zgłosić
Urlop jest tylko i wyłącznie na wniosek pracownika
Pracodawca który wysyła na przymusowy urlop robi to nie legalnie
Tak wiem koronawirus ale od tego sa przepisy zeby sie ich trzymac
Wkurza mnie to ze pracownicy boja sie postawic a pracodawca to wykorzystuje
przez to jest w naszym kraju jak jest
Odpowiedz
Tyle że ja obecnie nie mam pracy. Dorabial em i kończyłem studia.
Mam rodzinę za granicą i miałem tam jechać.
A pracy na miejscu nie znajdę teraz bo firmy zamykają a nie szukają pracowników. Mam oszczędności ale bez dochodów za 2-3 mies zostanę bez grosza...
Odpowiedz
Nie pisalam o Tobie, ale ogolnie
Co chwila ktos mi mowi ze jest na przymusowym urlopie
Wiec napisalam na wypadek jakby kogos z forum szefostwo chcialo wyslac na przymusowy urlop
To jest nie zgodne z przepisami
Wspolczuje ci bo teraz to cholera wie co bedzie za 2-3 mce
Odpowiedz
Takie co dzisiaj znalazłem


http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/94...26.03.2020
Odpowiedz
Witam
Miałem w kwietniu komisję ale w trybie zaocznym.
Wniosek składałem pod koniec stycznia. 
Na podstawie złożonych dokumentów dostałem stopień umiarkowany i kartę parkingową.
Pozdr.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości