Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie o orzeczenie
Nas w PCPR też " p. doktor" na odczepnego ale przy SM dała przynajmniej stopień umiarkowany Oczko druga komisja polegała na przeglądaniu papierów bo po co badać.
Odpowiedz
Czekam aż się lekarz orzecznik zmieni i spróbuje znowu, co mi zależyUśmiech

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(24-05-2019, 21:17)hela napisał(a): Czekam aż się lekarz orzecznik zmieni i spróbuje znowu, co mi zależyUśmiech

A jaką ma kadencję? Czy jak to wygląda?
Odpowiedz
Hela też o tym pomyślałam Uśmiech
Tylko żeby to za długo nie trwało Oczko
Odpowiedz
(24-05-2019, 22:19)speculum napisał(a):
(24-05-2019, 21:17)hela napisał(a): Czekam aż się lekarz orzecznik zmieni i spróbuje znowu, co mi zależyUśmiech

A jaką ma kadencję? Czy jak to wygląda?

Pojęcia nie mam, znajomy tam pracuje to zapytam jak go spotkam

Odpowiedz
Złożyłam wczoraj wniosek o wydanie orzeczenia bo obecny kończy mi się 30 października
Odpowiedz
Ja mam stopień lekki (dla celów pozarentowych). Składałam odwołanie do wojewódzkiej komisji, ale bezskutecznie.
Z tego co widzę, to w różnych regionach, różnie przyznają. Ja jestem z Poznania.
Nie wiem co mam zrobić, żeby dostać umiarkowany. Mój neurolog (orzecznik wZUS-ie), twierdzi, że to niesprawiedliwe. Bo skoro pracuję, chcę pracować, to Państwo powinno mi w tym pomóc. Niestety na komisji np.: na hasło "zmęczenie"  - wiecie o czym piszę - padło stwierdzenie, wszyscy bywają zmęczeni. A takiego badania neurologicznego to ja jeszcze w życiu nie miałam. Żenada.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości