Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie o orzeczenie
Nas w PCPR też " p. doktor" na odczepnego ale przy SM dała przynajmniej stopień umiarkowany Oczko druga komisja polegała na przeglądaniu papierów bo po co badać.
Odpowiedz
Czekam aż się lekarz orzecznik zmieni i spróbuje znowu, co mi zależyUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(24-05-2019, 21:17)hela napisał(a): Czekam aż się lekarz orzecznik zmieni i spróbuje znowu, co mi zależyUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A jaką ma kadencję? Czy jak to wygląda?
Odpowiedz
Hela też o tym pomyślałam Uśmiech
Tylko żeby to za długo nie trwało Oczko
Odpowiedz
(24-05-2019, 22:19)speculum napisał(a):
(24-05-2019, 21:17)hela napisał(a): Czekam aż się lekarz orzecznik zmieni i spróbuje znowu, co mi zależyUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A jaką ma kadencję? Czy jak to wygląda?


Pojęcia nie mam, znajomy tam pracuje to zapytam jak go spotkam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Złożyłam wczoraj wniosek o wydanie orzeczenia bo obecny kończy mi się 30 października
Odpowiedz
Ja mam stopień lekki (dla celów pozarentowych). Składałam odwołanie do wojewódzkiej komisji, ale bezskutecznie.
Z tego co widzę, to w różnych regionach, różnie przyznają. Ja jestem z Poznania.
Nie wiem co mam zrobić, żeby dostać umiarkowany. Mój neurolog (orzecznik wZUS-ie), twierdzi, że to niesprawiedliwe. Bo skoro pracuję, chcę pracować, to Państwo powinno mi w tym pomóc. Niestety na komisji np.: na hasło "zmęczenie"  - wiecie o czym piszę - padło stwierdzenie, wszyscy bywają zmęczeni. A takiego badania neurologicznego to ja jeszcze w życiu nie miałam. Żenada.
Odpowiedz
A czy wiecie jakie pytania padają na takiej komisji? Zastanawiam się nad złożeniem wniosku, mimo, że nie mam widocznej niepełnosprawosci. Chciałabum, żeby pracodawca łaskawie patrzył na moje częste niedyspozycję często się stresuje i mecze co wpływa na częstotliwość pogorszeń i pseudo rzutów
Odpowiedz
(23-11-2019, 22:32)poziomka napisał(a): A czy wiecie jakie pytania padają na takiej komisji? Zastanawiam się nad złożeniem wniosku, mimo, że nie mam widocznej niepełnosprawosci. Chciałabum, żeby pracodawca łaskawie patrzył na moje częste niedyspozycję często się stresuje i mecze co wpływa na częstotliwość pogorszeń i pseudo rzutów

U mnie było badanie neurologiczne, pytanie o zmęczenie, jakie odległości mogę pokonać bez robienia przerw np. na ławce, jaką mam pracę, czy się leczę.

Nic po mnie nie widać, mam lekki stopień.
Odpowiedz
(23-11-2019, 22:32)poziomka napisał(a): A czy wiecie jakie pytania padają na takiej komisji? Zastanawiam się nad złożeniem wniosku, mimo, że nie mam widocznej niepełnosprawosci. Chciałabum, żeby pracodawca łaskawie patrzył na moje częste niedyspozycję często się stresuje i mecze co wpływa na częstotliwość pogorszeń i pseudo rzutów

Po mnie też nie widać, na podstawie rozmowy z lekarzem i psychologiem dostałam umiarkowany stopień. Były pytania jak się czuję i tak ogólnie jak to wszystko znoszę. Dr dużo pisał, mało pytał, miałam szczęście że na niego trafiłam. Psycholog porażka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości