Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie o orzeczenie
#21
Wiele osób się odwołuje, gdy dostaje lekki stopień. Podobno czasem się udaje dzięki temu dostać wyższy. Uśmiech
Odpowiedz
#22
Ja nie składałam wniosku chociaż dostałam taka propozycje od lekarza. Stwierdzilam ze na pewno dostane lekki stopień bo raczej na umiarkowany nic nie znajdą a przy lekkim stopniu to tak szczerze teraz niewiele się należy także stwierdziłam ze poczekam z ta decyzja.
Odpowiedz
#23
Nie czekajcie cała komisja to 15-20 minut teoche stresu i po wszystkim ja tez myslałam ze sie wygłupie ale dostałam orzeczenie na 4 lata dzieki któremu pracuje krócej o godzine. Mam tanszt basen i dłuższy urlop po roku.Wiec warto .Mufa nawet jak dostalasz lkki potem zbierzesz kolejne wypisy i mozesz stanac z wnioskiem o pogorszenie stanu zdrowia. Warto pilnowac swoich spraw. Naprawde jak nie my to kto nam pomoże?
Odpowiedz
#24
Blanka mam lekki stopień przyznany i spróbuję się odwoływać ale czy się uda to nie wiem. Zobaczymy
Odpowiedz
#25
Mufa, koniecznie się odwołaj. Nic nie stracisz, a jest szansa, że podwyższą stopień. Powodzenia!
Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy...  Uśmiech
Odpowiedz
#26
Czytam wasze wpisy iii myślę że jednak może się to przydać...tylko powiedzcie od czego zacząć ? iść do zusu, lekarza rodzinnego, neurologa ? Kompletnie się nie orientuję w tej kwestii...
Odpowiedz
#27
Klaudia Na str.powiatowego centrum pomocy rodzinie sa druki wnioskow o ustalenie st.niepeł. i zaswiadczen lekarskich drukujesz albo idziesz po wniosek. Niektore ops maja druki u siebie.Zaswiadczenie musi wypełnic lekarz u mnie to był ogólny ale specjalista neurolog jak najbardziej moze byc.Wazne!zaswiadczenie wazne jest 30dni.Wniosek wypełniasz sama i podpisujesz☺do tego kopia dokumentacji med.całosc albo zanosisza albo wysyłasz listem poleconym. I grzecznie czakasz aż dostaniesz termin komisji.
Odpowiedz
#28
Nie warto się zastanawiać, warto składać Uśmiech Jest tak, jak napisała Blanka Uśmiech
Odpowiedz
#29
A czy ktoś wie czy do odwołania też trzeba dołączać całą historię choroby? Czy to już pcpr daje tą co ma
Odpowiedz
#30
Mufa, wg mnie składasz samo odwołanie.a pcpr cała zgromadzona dokumentacje wraz z twoim odwołaniem sklada do organu odwoławczego. Nie odwoływalam sie wprawdzie,ale taka u mnie w pracy jest procedura.Moze wypowie sie ktos ktos kto sie odwołał od orzeczenia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości