Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie o orzeczenie
Ja składałam zaraz po diagnozie, bez widocznych śladów choroby i mam lekki na 3 lata.
Odpowiedz
Mi dali umiarkowany, a mialam tylko CIS. Wiec to chyba zależy od lekarza.
Odpowiedz
Też uważam, że zależy od lekarza i co prawda neurolog w moim PCPRze jest wkurzająca bo nie bada ale umiarkowany dała Oczko
Odpowiedz
Kurczę, ja tego wniosku wypełnić nie umiem Oczko Co mam wpisać w miejsce "stan rodzinny......."? Liczbę członków rodziny czy co? Jak jestem mężatką bez dzieci to co? Dwa bo dwoje nas jest czy nic bo nie mamy dzieci? Czy wpisać słownie bezdzietna? Takie proste a ja głupia nie wiem Duży uśmiech
Odpowiedz
Starry_Skies nie wiem jaki jest u Ciebie wniosek ale u mnie co najwyżej pytają się o stan cywilny. Nie ma zapytania o dzieci.I jest to od razu pierwsze pytanie pod tym jak wybierasz po co Ci to orzeczenie.
Niestety jak widać, źe nie są to jednolite wnioski.
Odpowiedz
Wpisz dwa, albo „ja i mąż”Uśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
U mnie jest "stan cywilny......., stan rodzinny........, zdolność do samodzielnego funkcjonowania:". I na ten stan rodzinny jest takie niewielkie miejsce kilku kropek "......." że nie ma się tam jak rozpisać o szczegółach, wygląda jakby oczekiwali cyferki, albo jednego słowa Oczko Jakby pytali wprost o dzieci a nie jakieś stany do których nie wiadomo kogo liczyć, to byłoby prościej Oczko
Odpowiedz
Pewnie o cyferkę chodzi.
Dziwne te wnioski
Odpowiedz
(01-03-2019, 07:22)Starry_Skies napisał(a): U mnie jest "stan cywilny......., stan rodzinny........, zdolność do samodzielnego funkcjonowania:". I na ten stan rodzinny jest takie niewielkie miejsce kilku kropek "......." że nie ma się tam jak rozpisać o szczegółach, wygląda jakby oczekiwali cyferki, albo jednego słowa Oczko Jakby pytali wprost o dzieci a nie jakieś stany do których nie wiadomo kogo liczyć, to byłoby prościej Oczko

Tylko i wyłącznie cyferka ile razem z Tobą was jest w domu zamieszkująych wspólnie, a właściwie prowadzących tzw. jedno gospodarstwo domowe.
Odpowiedz
Hej, czy ktoś z Was był na komisji we Wrocławiu?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości