Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie o orzeczenie
Byłam wczoraj na komisji i powiem tak jestem w szoku. Lekarka sama zaproponowała mi dopisek o kartę parkingową. Pierwszy raz zdarzyło mi się żeby na komisji byli ludzccy lekarze. Teraz czekam na 12 grudnia bo wtedy odbieram decyzję
Odpowiedz
Super, ja czekam aż u mnie się lekarz orzecznik zmieni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
To jest chore, że wszystko zależy od tego na kogo trafimy i że tych dobrych to jest na prawdę tak mało
Odpowiedz
Agica też mnie to wkurza
Odpowiedz
Przyszła dzisiaj decyzja - stopień umiarkowany plus karta parkingowa. Teraz tylko pytanie co mam dalej zrobić. Na pewno wyrobić legitymację i złożyć wniosek o tą kartę, ale gdzie?

Dodam że znowu na 2 lata dostałam
Odpowiedz
A co z prawem jazdy i ubezpieczeniem? Trzeba poinformowac ubezpieczyciela ze jestesmy chorzy na SM???
Odpowiedz
(18-12-2019, 10:47)SKRI napisał(a): A co z prawem jazdy i ubezpieczeniem? Trzeba poinformowac ubezpieczyciela ze jestesmy chorzy na SM???

a w imię czego? nie ma takiej potrzeby
Odpowiedz
(17-12-2019, 23:47)mufa napisał(a): Przyszła dzisiaj decyzja - stopień umiarkowany plus karta parkingowa. Teraz tylko pytanie co mam dalej zrobić. Na pewno wyrobić legitymację i złożyć wniosek o tą kartę, ale gdzie?

Dodam że znowu na 2 lata dostałam

We Wro jest taki wniosek, zobacz jak u Ciebie, chociaż chyba powinny być jednolite...
https://www.mops.wroclaw.pl/attachments/...%C4%85.pdf
Odpowiedz
W zeszłym tygodniu byłam na komisji o przedłużenie stopnia niepełnosprawności i powiem wam że jestem mile zaskoczona. Lekarz bardzo w porządku i niczego się nie czepiał. Byłam u niego dosłownie chwilę. Wczoraj odebrałam orzeczenie i mam nadal umiarkowany stopień na 4 lata teraz (wcześniej dostałam na 3) i przyznali mi kartę parkingową a wcześniej jej nie miałam.
No ale w zaświadczeniu lekarskim miałam wpisane że nastąpiło istotne pogorszenie stanu zdrowia.
Odpowiedz
Pewnie próbuj Uśmiech skoro możemy korzystać z jakichś przywilejów z powodu choroby to dlaczego tego nie robić Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości